مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: یک هزار 740کانون فرهنگی هنری در مساجد استان خراسان رضوی به فعالیت های فرهنگی انقلابی می پردازند.

به گزارش بصیرسبزوار،محمد حسین عبداللهی در همایش سالروز تاسیس کانون مساجد با بیان اینکه ربع قرن از آغاز فعالیت کانون های مساجد می گذرد اظهارداشت: درحال حاضر یک هزار و ۷۴۰کانون در مساجد خراسان رضوی مشغول به فعالیت هستند و برای افزایش تعداد این کانون ها آمادگی لازم وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد از کمی بودن به سمت افزایش کیفیت در فعالیت ها حرکت کرده است تصریح کرد: یکی از مهم ترین وظایف کانون مساجد تببین و رساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول ۴۰سال به گوش مردم در محلات مختلف است.

 

عبداللهی در ادامه با اشاره به اینکه دولت سالانه مبلغی را به عنوان کمک به کانون مساجد اختصاص می دهد تصریح کرد: انجام فعالیت ها در این نوع کانون ها باید به صورت جذب مشارکت های مردم و پیدا کردن خیرین باشد.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی به مبلغی که در سال جاری دولت به عنوان کمک به کانون ها مساجد مختلف اختصاص داده اشاره کرد و افزود: این مبلغ برای هر کانون ۵میلیون ریال است که به آنها پرداخت خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه ما معتقید هستیم اقدامات انجام شده در باید منتج به نتیجه شود تاکید کرد: نباید به صرف انجام یک فعالیت با حضور تعداد افراد زیاد اکتفا کنیم و باید این فرهنگ را به درون خانوده ها انتقال دهیم.

 

 

انتهای پیام/