جانشین سپاه امام رضا(ع) گفت: دشمن در جنگ نرم حداکثر استفاده خود از بانوان را به صورت ابزار در پیش گرفته است.

به گزارش بصیرسبزوار، سردار مجتبی غفور پور در یادوراه شهید مدافع حرم مهدی موحد نیا در سبزوار با بیان اینکه به اذعان تمام کارشناسان غرب دشمن در جنگ سخت نتوانست به کشور ضربه زده و به هیچ یک از اهداف خود نرسیده است اظهارداشت: دشمنان با در دستور کار قرار دادن جنگ نرم و استفاده ابزاری از بانوان به عنوان یک حربه وارد میدان شده اند.

 

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد که دلداده غرب هستند مشغول فراهم کردن تحرکاتی برای زیرپا گذاشتن ارزش حجاب و خدشه دار کردن این موضوع هستند تصریح کرد: این موضوع بصیرت و توجه ما را می طلبد که نگذاریم دشمن در جمهوری اسلامی به اهداف خود در حوزه جنگ نرم دست پیدا کند.

 

جانشین سپاه امام رضا(ع) در ادامه به مجاهدت ها و ایثارگری های شهدای مدافع حرم در دفاع از ارزش ها در سوریه اشاره کردو افزود: بیش از ۲۰۰میلیارد از دلارهای سعودی و دیگر رژیم های مرتجع عرب در جنگ سوریه هزینه شد تا این کشور از محور مقاومت جداشود که همت رزمندگان مدافع حرم چنین اجازه ای را به آنها نداد.

 

غفور پور با بیان اینکه در بسیاری از زمان های جنگ بیشتر تجهیزات کشورهای غربی در اختیار داعش بود ادامه داد: در برخی مواقع فرماندهان بلند مرتبه امریکایی با پشتیبانی های لجستیکی و طراحی های صحنه جنگ به کمک تروریست ها می آمدند که بازهم نتوانستند در این میدان پیروز شوند.

 

وی با بیان اینکه مبارزه برای دفاع از حرم به منزله مبارزه از یک شخص و خاندان نیست ادامه داد: امروز دفاع از سوریه دفاع از تفکر مقاومت در برابر زیاده خواهان است.

 

جانشین سپاه امام رضا(ع) همچنین با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص ادامه مقاومت تاکید کرد: در برخی از زمان ها حتی مسئولین کشور نیز نا امید شده بودند امابرکت وجود رهبری و توصیه های آنها بر مقاومت بود که باعث پیروزی ما شد.

 

غفورپور در ادامه با تاکید بر اینکه ایجاد تفرقه نقشه ای از سوی دشمنان اسلام برای جدایی انداختن در بین مسلمانان است تصریح کرد: توجه بر حفظ وحدت یکی از عوامل مهم در پیروزی است.

 

انتهای پیام/