معاون محرومیت زدایی قرار گاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اولین اصل برای مشارکت قرارگاه در پروژه ها عام المنفعه و زود بازده بودن پروژه ها است.

به گزارش بصیرسبزوار ،سردار محمود رجبی در حاشیه بازدید از مناطق محروم در بخش روداب و ششتمد سبزوار با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با توجه به نیاز های مناطق محروم در حوزه های مختلف وظیفه خود می داند که در این حوزه به کمک مردم بشتابد ادامه داد: پس از زلزله کرمانشاه و ظرف مدت ۳۵ روز بیش از ۸هزار و ۵۰۰کانکس با فضای داخلی ۱۶ مترمربع تحویل مردم شد.

 

وی با اشاره به اینکه عمق محرومیت در برخی مناطق به گونه ای است که باید ازتمام دستگاه های به کمک مردم این مناطق بیایند ادامه داد: قرار گاه خاتم در حوزطه هایی ورود می کند که متولی خاصی نداشته چرا که در صورت وجود متولی برای یک ماموریت و ورود قرارگاه ناهماهنگی و موازی کای ایجاد می شود.

 

 

رجبی در ادامه با اشاره به اختصاص ۳۵ سری جهیزیه به ۳۵زوج از بخش های محروم شهرستان سبزوار تاکید کرد: ارزش ریالی هرسری از جهیزیه ۱۰میلیون تومان است.

 

معاون محرومیت زدایی قرار گاه خاتم تالانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به اقدامات ویژه این قرار گاه در حوزه ایجاد اشتغال مناطق محروم عنوان کرد: در راستای اشتغالزایی ۱۵۰گلخانه در استان محروم سیستان و بلوچستان احداث و راه اندازی شده است.

 

وی در ادامه به اهدای ۱۴هزار جهیزیه و ساخت ۱۵۰۰مدرسه در کشور اشاره کردو افزود: ورود قرارگاه خاتم به پروژه های عمرانی است که دیگر شرکت ها قادر به انجام آن نیستند.

 

انتهای پیام/