نماینده مردم سبزوار درمجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم پروژه راه اهن سبزوار با تزریق اعتبار تا تابستان 97به اتمام برسد.

به گزارش بصیرسبزوار،حسین مقصودی در جع خبرنگاران با بیان اینکه ۲۲۰میلیارد ریال اعتبار به پروژه در حال ساخت راه اهن سبزوار اختصاص یافته است اظهارداشت: امید می رود با تزریق این اعتبار این پروژه تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری رسیده و مورد استفاده قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه این پروژه چندین سال است که به صورت تعطیل و نیمه تعطیل بوده است تصریح کرد: بارایزنی های که در یک سال و نیم اخیر انجام شده است سعی بر تعیین تکلیف این پروژه و تخصصی اعتبار برای آن بوده ایم.

 

مقصودی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر پیمانکار این طرح در حدود ۷۰میلیارد ریال از پروژه طلبکار بوده است ادامه داد: تمام سعی مان بر اینست که وعده های چند دهه ساله برای راه اندازی راه آهن سبزوار عملیاتی شود.

 

نماینده مردم سبزوار با بیان اینکه پیمانکار پروژه تعهد داده است که تا پایان تابستان ۹۷کار ریل گذاری انجام شود افزود: پیمانکار تمامی اعتبار مورد نیزا را به صورت اوراق مشارکت دریافت کرده است.

 

گفتنی است راه آهن یکی از پروژه های است که پس از چندین سال از کلنگ زنی و اجرای عملیات آن هنوز به ثمر ننشته است و هراز چندگاهی وعده جدید برای افتتاح ان داده شده است.

 

انتهای پیام/