مدیر سازندگی سپاه ناحیه مقاومت سبزوار از تامین اعتبار 12 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال خبرداد.

به گزارش بصیرسبزوار،ابراهیم برزوئی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سال در حوزه های اقتصاد مقاومتی ۱۲ میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اقتصاد مقاومتی تامین شده است اظهارداشت: تا کنون ۶۰۰میلیون ریال در حوز های صنایع تبدلی و قالی بافی هزینه شده و یک میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال به عنوان وام های اقتصاد مقاومتی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

 

وی در ادامه با اشاره به  امضای تفاهم نامه با کمیته امداد در خصوص اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی و اشتغال  به مددجویان این نهاد ادامه داد: تا کنون ۵میلیارد ریال از تفاهم نامه ۱۰میلیارد ریالی اجرایی شده و باقی قرارداد نیز در حال اجرا است.

 

برزویی با اشاره به سازماندهی بسیجیان داوطلب در تیم هایی با هدف برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم ادامه داد:تا کنون ۱۶ گروه در قالب اردوهای جهادی موفق به اجرای ۲۵ پروژه در مناطق محروم روستایی سبزوار شده اند.

 

وی همچنین با بیان اینکه این تیم ها به اشکال مختلف اقدام به خدمت رسانی به مردم مناطق محروم کرده اند تصریح کرد: انجام پروژهای عمرانی نیمه تمام مانده ساخت خانه نیازمند و همچنین ارائه خدمات فرهنگی از جمله اقدامات گروههای جهادی بوده است.

 

مدیر سازندگی سپاه ناحیه مقاومت سبزوار همچینن از اعزام ۹تیم پزشکی ه مناطق محروم خبر داد و ادامه داد: این تیم ها در طی روزهای حضور در مناطق موفق به ویزیت ۲هزار بیمار به صورت رایگاه شده و بیش از ۶میلیون ریال دارو به صورت رایگان به نیازمندان داده شده است.

 

وی همچنین از ارسال ۸کانکس و اعزام ۲کامیون ملزومات اولیه زندگی به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبرداد.

 

انتهای پیام/