رئیس پلیس راه سبروار گفت: بیش از 600مورد حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی سبزوار در یازده ماه گذشته به وقوع پیوسته است.

به گزارش بصیرسبزوار علی فتحی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه  سبزوار بیش از ۱۵۰کیلومتر را ه اصلی را زیر نظر دارد اظهارداشت: متاسفانه در یازماه سال جاری ششصد ئ شانزده مورد حادثه رانندگی در سبزوار به وقوع پیوسته است.

 

وی د رادامه با اشاره به اینکه متاسفانه در این تصادفات ۴۷نفر از هم وطنان مان جان خود را از دست داده اند تصریح کرد: علاوه برای این سیصدو هفتاد و هشت نفر دیگر از مسافران در این جاده متحمل جراحات و صدمات ناشی از تصادف شده اند.

 

فتحی در ادامه با اشاره به اینکه تنها در یک ماه ۴۲ مورد تصادف در محورهای سبزوار رخ داده ادامه داد: یک کشته و ۱۹مجروح حاصل تصادفات یک ماه اخیر بوده است.

 

رئس پلیس را ه با اعلام این موضوع که بیشتر تصادفات در محئر سبزوار شاهرود و سبزوار نیشابور بوده است تاکید کرد: عدم توجه به جلو تخطی از سرعت مطمئنه و خواب آلودگی عللی بیشترین تصادفات و واژگونی ها در این مسیر ها بوده است.

 

وی همچنین درادامه با اشاره به اینکه محورهای مواصلاتی مانند سبزوار – بردسکن، سبزوار- اسفراین و سبزوار به جوین، جغتای و خوشاب به عنوان جاده های دوطرفه شناخته می شوند عنوان کرد: در ایم جاده ها مهمترین علت حوادث سبقت غیر مجاز و انحراف به چپ بوده رانندگان می باشد.

 

 

انتهای پیام/