شهردار سبزوار گفت: توزیع عادلانه خدمات شهری در مناطق مختلف شهر سبزوار جزو اولویت های کاری شهرداری بوده که برای رسیدن به این مهم کار گروهی و جهادی تمام کارکنان مورد نیاز است.

سید علی کوشکی در گفت و گو با بصیرسبزوار با اشاره به اصل عدالت در خصوص توزیع خدمات شهری به مناطق مختلف شهر گفت: برخی مناطق مطالبه ۲۰ساله ای در خصوص اسفالت یک خیابان داشته اند که در روزهای گذشته انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه از بین بردن فاصله مابین مناطق برخوردار و کم برخوردار یکی از اساسی ترین برنامه هادر شهرداری است تصریح کرد: این برنامه و اولویت یک سال است که در حال اجرا است که طی آن مسیرهای حاشیه نشینی و کم برخوردار از این طرح بهره مند شده اند.

 

کوشکی در ادامه  به اسفالت و جدول گذاری  خیابان قدس از مناطق کم برخوردار شهر  با اعتبار بیش از ۳میلیارد ریال اشاره کرد.

 

شهردار سبزوار همچنین با اشاره به هزینه ۱۲ میلیاردی جمع اوری پسماند در سبزوار عنوان کرد: در راستای فرهنگ سازی تفکیک زباله خشک و تر، ۲۰ سطل زباله ۲۴۰ لیتری و ۱۰ سطل زباله دوقلوی تفکیک زباله برای فلز، پلاستیک و کاغذ و مقوا طی هفته آینده در معابر شلوغ و پرتردد و ورودی ادارات نصب می شوند.

 

وی همچنین به خرید ۴۰۰ سطل زباله ۷۰ لیتری برای نصب در پیاده روها و معابر سطح شهر سبزوار نیز اشاره کرد و گفت: برای خرید این سطل ها اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیلون تومان هزینه شده است.

 

انتهای پیام/