امام جمعه سبزوار گفت: حضور پر شور و با شعور مردم در راهپیمایی به خوبی گویای دلبستگی ملت به نظام و ولایت فقیه بود.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار با اشاره به حضور مثال زدنی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن در سراسر کشور و همچنین در شهر دارالمومنین اظهارداشت: این حضور به خوبی نشانه ای از عدم دلبستگی مردم به غرب و استکبار بود و دلیل روشنی بر پشتیبانی انها از نظام جمهوری اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان در طول ۴۰سال با نقشه های مختلف سعی در ایجاد یأس و نا امیدی در بین ملت دارند تاکید کرد: بعد دیگر شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن هر سال با شور بیشتر نقشه های دشمن را نقش برآب می کند.

مقیسه در ادامه به اتفاق دیروز در شهر مبنی بر قطع تابلو نام گذاری کمربند به نام حضرت آیت الله العظمی سیدعبدالعلی اشاره کرد و افزود: خیابانی در عراق و در شهر نجف به نام این بزرگوار نام گذاری شده و تصمیم بر این شد که در سبزوار که زادگاه این عالم بوده است نیز بلوار یا خیابانی به نام ایشان نام گذاری شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه این تابلو در حالی که نام الله بران داشته قطع بر زمین انداخته شده است تصریح کرد: اگر این موضوع بر خلاف استاندارد و قانون هم بوده باید برنامهریزی مناسبی برا نگهداری این تابلو در جای مناسب انجاکم می شده است.

مقیسه با اشاره به اینکه باید با مدیری که چنین کاری را انجام داده برخورد شود تا دیگران چنین کاری را تکرار نکنند.

امام جمعه سبزوار در ادامه با بیان اینکه باید در ایم فاطمیه انچه بر حضرت فاطمه (س)گذشته با دقت بیان شود تا موجب تفرقه بین مسلمانان نشود تاکید کرد: دشمن مب خواهد از این اتفاقات به نفع خود استفاده کرده و بر طبل تفرقه بکوبد.