کارشناس مسائل سیاسی گفت: دشمن در مسیر انقلاب موانع زیادی قرار داده تا از الهام بخشی ان در منطقه و جهان جلوگیری کند.

به گزارش بصیرسبزوار،امین مردای در جمع بسیجیان سبزوار با بیان اینکه امروز دشمن در مسیر انقلاب موانع زیادی قرار داده تا از الهام بخشی ان در منطقه و جهان و نیز در میان نسل جوان جلو گیری کنداظهارداشت:خنثی کردن این توطئه ها در کشور نیازمند بصیرت و دشمن شناسی دارد.

 

وی با اشاره باینکه دشمن امروز هم با دشمن دیروز فرق دارد تصریح کرد: ماهیت دشمن از ابتدای انقلاب تا کنون تغییری نکرده و تنها تفاوت در این است که دشمن  دیروز نقاب نداشت لکن دشمن امروز نقابدار است و شناختنش جز به بصیرت افزایی امکان پذیر نیس.

 

مرادی در ادامه با اشره به اینکه جلوگری از چپاول بیت المال توسط مسئولین رزیم شاهنشاهی یکی از خواسته های مردم بود تاکید کرد: امروز نیز  کسی که در نظام جمهوری اسلامی و با رای مردم هم انتخاب شده باشد و دشتش را در کیسه بیت المال ببرد و انرا حق خود تلقی کند به انقلاب خیانت کرده است.

این استاد اعلوم سیاسی در با اشاره به اینکه انقلاب از چهل سال گذشته در مسیر خود با سرعت در حال حرکت به سمت جلو است تاکید کرد: این رفتار که از برخی مسئولین در نظام جمهئری اسلامی سر می زند  ادامه حرکت در مسیر انقلاب را مشکل میکنند که بایستی باابزار بصیرت راه را هموار کرد .

 

وی ازدیگر دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران را  خود باوری دانست و فزود: در زمان طاغوت ملت مسلمان ایران را تحقیر کرده و ایران به بازار کالاهای خارجی تبدیل شده بود با این بهانه که این مردم نمی توانند هیچ صنعتی را خود بچرخانند.

 

مردای با بیان اینکه ملت بی هویت و بدون شناسنامه هیچ گاه نمی تواند تاثیری بر عالم داشته باشد و دشمن نیز درصدد از بین بردن فرهنگ ما است ادامه داد:  هویت فرهنگی ما شهدا هستند و دشمن تلاش میکند این گنجینه گرانبها را با شبهه افکنی ظالمانه از بین ببرد و نسل جدید ما را با ان بیگانه سازد

 

انتهای پیام/