امام جمعه سبزوار گفت: حضور ملت در صحنه مهم ترین علل پایداری انقلاب در 40سال گذشته بوده است.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار با بیان اینکه آنچه سبب پیروزی انقلاب اسلامی شد حضور مردم در تظاهرات ومبارزات بر علیه رژیم ستمشاهی بود اظهارداشت: ایستادگی مردم در صحنه و حضور در راهپیمایی ها و نقاط عطف همواره عاملی برای پایداری نظام جمهوری اسلامی در برابر تمام دشمنی ها بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه شرکت گسترده در راهپیمایی ها سبب قدرت نمایی و آشکار کردن قدرت مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان خواهد شد تصریح کرد: این تظاهر و نشان دادن همبستگی ملت از آنجایی که قدرت اسلام را به رخ جهانیان می کشاند نوعی عبادت محسوب می شود.

 

مقیسه در ادامه با تاکید بر اینکه ملت حضور در راهپیمایی را فراموش نکرده و در اولویت کارهای خود قرار دهند عنوان کرد: این حضور به نوعی قدردانی از دستاوردهای انقلاب و ارج نهادن خون شهدا خواهد بود.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به این موضوع که حضور مسئولان شهر در مساجد مختلف و به صورت دوره ای آغاز شده و با قدرت ادامه پیدا خواهد بیان داشت: در دو جلسه ای که تا کنون برگزار شده مردم بدون واسطه و در جمع صمیمی مشکلات خود را با مسئولان مربوطه مطرح کرده و بعضا مشکلات در همان جلسه مرتفع شده است.

 

وی با اشاره به برخی مشکلات ومحدودیت ها در هماهنگی ها به علت مشغله کاری مدیران تاکید کرد: این جلسات به صورت دوره ای و در محلات ومناطق مختلف شهر  برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/