لزوم استفاده از تجربیات پیشکسوتان هندبال در تیم ملی/نتایج ضعیف تیم ملی باعث شرمندگی ما در محضر مردم شد
لزوم استفاده از تجربیات پیشکسوتان هندبال در تیم ملی/نتایج ضعیف تیم ملی باعث شرمندگی ما در محضر مردم شد

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به وضعیت تیم ملی هندبال کشورمان پس از ناکامی در مسابقات آسیایی، گفت: به دلیل نتایج ضعیف در مسابقات آسیایی کره جنوبی شرمنده ملت ایران شده‌ایم.

به گزارش بصیرسبزوار ، علیرضا رحیمی  در  مراسم افتتاحیه مسابقات هندبال پیشکسوتان قهرمانی کشور که به میزبانی سبزوار در سالن سربداران برگزار شد، اظهار داشت: با برگزاری این‌گونه رقابت‌هایی با حضور پیشکسوتان ورزش هندبال کشور سبب استفاده از تجربیات این بزرگان و افتخارآفرینان گذشته می‌شود.

 

رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه از گذشته تاکنون از ظرفیت پیشکسوتان برای ارتقای عملکرد هندبال استفاده شده است   ادامه داد: تجربیات هندبالیست‌های گذشته جمهوری اسلامی ایران بهترین فرصت برای رفع تمامی مشکلات این رشته ورزشی است.

رحیمی بیان کرد: برگزاری این‌گونه رقابت‌های داخلی با حضور پیشکسوتان ورزش هندبال در دستور کار فدراسیون قرار دارد و امیدواریم این مسابقات هندبال پیشکسوتان قهرمانی کشور به‌صورت منظم و مداوم برگزار شود.

وی گفت: با برگزاری این مسابقات به میزبانی شهرستان سبزوار زمینه برگزاری در سطح آسیایی را فراهم کرده و پیگیری این موضوع در دستور کار قرار دارد.

 

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به وضعیت تیم ملی هندبال کشورمان پس از ناکامی در مسابقات آسیایی، افزود: به دلیل نتایج ضعیف در مسابقات آسیایی کره جنوبی شرمنده ملت ایران شده‌ایم.

رحیمی در پایان به اشاره به اینکه این مسابقات سب ارتباط بیشتر پیشکسوتان و جوانان این رشته خواهد شد تصریح کرد: امیدواریم با استفاده از تجربیات پیشکسوتان ورزش هندبال تیم ملی کشورمان در مسابقات آینده با آمادگی بیشتری حضور یابد.

 

مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور با حضور هفت تیم از تهران، اصفهان، تبریز، فارس، سبزوار، برازجان و مازندران برگزار می شود.

 

انتهای پیام/