امام جمعه سبزوار گفت: مسئولین در هر سمتی که هستند خدمت به ملت را سرلوحه خود قرار دهند.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام مقیسه در جلسه شورای اداری سبزوار با بیان اینکه یکی از مطالبی که مسئولین در جمهوری اسلامی باید به آن توجه ویژه داشته باشند این موضوع است که مسئولیت جایگاهی است که باید از طریق آن حوائج مردم را برطرف کرد اظهار داشت: خداوند توفیقی را به مسئولین داده که باید به چشم فرصت برای خدمت و برطرف کردن  مشکلات مردم نگاه کرد.

وی با بیان اینکه این توفیق همیشگی نبوده و فرصت ها زود تر از آنچه فکر کنیم از کف می رود تصریح کرد: باید تا آنجایی که قانون و مقررات اجازه می دهد در راستای خدمت رسانی به نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

مقیسه در ادامه با اشاره به آغاز جشن های انقلاب و دهه مبارک فجر تاکید کرد: ضد انقلاب سعی دارد ملت ایران را از مایوس کرده و خدمات حکومت اسلامی را کم رنگ جلوه دهد .

امام جمعه سبزوار با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت بیان و تببین خدمات جمهوری اسلامی است ادامه داد: خدمات در هر دولتی که انجام گرفته باید بیان شود و مسئولین با غنیمت شمردن این فرصت با حضور در مدارس و دانشگاه ها نسل جوان  و نوجوان را با دستاوردهای انقلاب آشنا کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سبزوار شهری است با سابقه مذهبی و از دیر باز به دارالمومنین مشهور بوده است تاکید کرد: اعضای اتاق اصناف باید تدابیری بیاندیشند که همزمان با مناسبت ها مذهبی و ملی واحدهای صنفی شهر آذین بندی مناسب با ایام را انجام دهند.

امام جمعه سبزوار همچنین در این جلسه درپی سخنرانی نماینده یکی از رسانه ها در شورای اداری شهرستان عنوان کرد: فرمانداری در خصوص دادن فرصت مساوی به همه رسانه ها برای معرفی ویژگی های خود اقدام کنند.

انتهای پیام/