فرماندار سبزوار از کلنگ زنی و افتتاح 162 پروژه عمرانی به ارزش 120میلیارد تومان در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیرسبزوار، احمد برادران در آستان دهه فجر با بیان اینکه این ایام فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردها و خدمت بیشتر به مردم است اظهارداشت در راستای خدمت رسانی ۱۳۸ پروزه عمرانی در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

فرماندار سبزوار با اشاره به اینکه ۲۴ پروژه با  اعتبار ۱۶ میلیارد تومان نیز در مدت دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد و ۱۳۸ طرح با هزینه ۱۰۴ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد. ادامه داد:پروژه های که در این ایام کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد در حوزه های صنعت معدن علوم پزشکی و جهاد کشاورزی خواهد بود.

وی اظهار کرد: بالاترین طرحهایی عمرانی افتتاحی و کلنگ زنی دهه فجر به ترتیب به اداره صنعت، معدن تجارت با ۶ طرح با اعتبار ۵۶۷ میلیارد ریال دانشگاه علوم پزشکی با ۶ طرح و اعتبار ۱۸۶ میلیارد ریال و جهاد کشاورزی با ۱۲۹ میلیارد ریال است.

وی همچنین از راه اندازی نمایشگاه دستاوردهای دولت در محل تالار شهر خبر داد و افزود: در طول این مدت دستگاههای اجرایی شخهر موظف به همکاری با این نمایشگاه و ارائه دستاوردهای نظام خواهند بود.

برادران با بیان اینکه یکی از نقشه های که دشمنان در پیش گرفته اند نا کارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی است ادامه داد: کشور در این سال ها دارای پیشرفت های فراوانی شده است که باید این دستاوردها را به مردم ارائه دهیم.

 

انتهای پیام/