سبزوار میزبان مسابقات کشوری هندبال پیشکسوتان
سبزوار میزبان مسابقات کشوری هندبال پیشکسوتان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از میزبانی سبزوار از مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور خبر داد.

مجید نصراله زاده در گفت و گو با  بصیرسبزوار با بیان اینکه مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور به میزبانی سبزوار برگزار خواهد شد اظهارداشت: این سری از مسابقات هندبال پبا عنوان  جام یادواره شهدای هویزه  وبا حضور ۱۲ تیم از استانهای کشور درمورخ ۱۲ لغایت ۱۷ بهمن ماه اجرایی خواهد شد.

 

نصرالله زاده با بیان اینکه  در این دوره از رقابتها تیم هایی از استانهای ،تهران ،مازندران ,اراک، آذربایجان شرقی ،ایلام ،کردستان ،کرمانشاه ،اصفهان ،خوزستان ،بوشهر ، فارس و نماینده خراسان رضوی (سبزوار) با هم به رقابت خواهند پرداخت عنوان کرد: این مسابقات در ۵روز و به صورت گروهی برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به عنوان برگزاری این دوره از مسابقات با نام شهدای هویزه تصریح کرد: از جمله مهم ترین اهداف برگزار این مسابقات گرامی داشت یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست.

 

وی با اشاره به اینکه سبزوار از قدیم الایام دارای تیم های صاحب نامی در عرصه هندبال کشوری بوده است تصریح کرد: در این دوره از مسابقات امیدواریم پیشکسوتان هندبال شهر بتوانند از نام و آوزه هندبال دفاع کنند.

 

گفتنی است سبزوار از ابتدای برگزاری مسبقات هندبال دارای تم هایی مدعی قهرمانی بوده که متاسفانه در سال جاری و بر اساس شرایط پیش امده سبزوار نماینده ای در لیگ برتر هندبال کشور نداشت.

انتهای پیام/