فرمانده انتظامی سبزوار از کشف محموله قاچاق به ارزش 7میلیارد ریال در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیرسبزوار،سید محمد هاشمی در جمع خبرنگاران با اعلام خبر کشف یک محموله قاچاق ۷میلیارد ریالی در سبزوار اظهارداشت: این محموله قاچاق توسط یک دستگاه تریلر و در قالب محموله اسباب بازسی حمل ی شد که به دام ماموران نیروی انتظامی سبزوار افتاد.

 

وی در ادامه با تشریح عملیات کشف محموله قاچاق در سبزوار ادامه داد: در پی کسب اطلاعاتی در خصوص حمل یک محموله سنگین اسباب بازی که به صورت قاچاق وارد کشور شده است اقدامات در این خصوص اغاز شد و تیم های مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی این شهرستان وارد عمل شدند.

 

 

فرمانده انتظامی سبزوار همچنین با اشاره به خودرو حامل اجناس قاچاق پس از ورود به منطقه استحفاظی سبزوار متوقف و مورد بازرسی قرار گرفت تصریح کرد: در بازرسی از این کانتینر در حدود ۷۰هزار قلم انواع اسباب بازی خارجی شامل عروسک ماشی اسباب بازی ،ظروف بازی ،تیر و کمان و تخته های جادویی کشف و ظبط شد.

 

هاشمی همچنین با اشاره به دستگیری ۲عامل قاچاق اسباب بازی در خصوص این پرونده ادامه داد: پس از دستگیری این افراد برای طی مراحل قانونی به دادگاه معرفی شده اند.

 

وی همچنین در ادامه با اشاره به  عزم جدی پلیس سبزوار در خصوص مبارزه با قاچاق کالا عنوان کرد: در یک هفته گذشته ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ۶ دستگاه کامیون و اتوبوس حامل کالای قاچاق را در محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

 

انتهای پیام/