امام جمعه موقت سبزوار گفت: دشمن در حال سو استفاده از فضای مجازی است که به راحتی می تواند ان را کنترل کند.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام محمد سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه باید حضور در فضای مجازی به گونه ای باشد که دشمن به راحتی نتواند از آن سواستفاده کند اظهارداشت: متاسفانه استفاده از پیام رسان های خارجی که زیر نظر رژیم جعلی اسرائیل نیز کنترل می شود فضا را برای سو استفاده دشمنان محیا کرده است.

 

وی با بیان  اینکه در اغتشاشات اخیر دشمن با استفاده از دروغ پردازی های یک کانال تلگرامی کشور را به آشوب کشاند تصریح کرد: برای جلوگیری از فعالیت این کانال و شبکه مجازی که باعث بروز بسیاری نا آرامی در کشور شده است عده ای مخالفت می کنند.

 

سلیمانی در ادامه به سالروز فرار شاه و همچنین ظلم هایی که وی در خصوص ملت روا داشت اشاره کرد و افزود: شکل گیری هیئت های موتلفه اسلامی در این ایام و در پی ظلم بی حد شاه ایجاد شد که بعدها با رهنمود های امام خمینی(ره) یک گروه واحد شده و نقش موثری در مبارزات انقلاب اسلامی داشتند.

 

امام جمعه موقت سبزوار با اشاره به در پیش بودن ولادت پیام آور عاشورا ایشان را اسوه صبر و استقامت دانستند و تاکید کردند: فداکاری های حضرت زینب (س) باعث شد تا پیام عاشورا در گوش تاریخ ماندگار شود.

 

وی همچنین درادامه به سالروز هوای پاک اشاره کرد و افزود: این نعمت الهی باید به گونه ای حفظ شود که در سالهای اینده حسرت داشتن آن ایجاد نشود.

 

انتهای پیام/