دعوت بانوی جوان سبزواری به اردوی تیم ملی دوومیدانی
دعوت بانوی جوان سبزواری به اردوی تیم ملی دوومیدانی

رئیس  اداره  ورزش و جوانان سبزوار از دعوت دونده بانوی سبزوار به تیم ملی کشور خبرداد.

مجید نصراله زاده  در گفت و گو با بصیرسبزوار با اعلام خبر دعوت حمیده اسماعیل نژادبانوی دونده سبزواری به تیم ملی کشور اظهارداشت : این بانوی سبزواری برای رقابت و حضور درمسابقات دو و میدانی داخل سالن ۲۰۱۸ به میزبانی تهران به تیم ملی دعوت شده است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار در مورد نحوه انتخاب اعضای تیم ملی دو و میدانی کشور تشریح کرد  بر اساس تصمیمی که سازمان تیم های ملی اتخاذ شد، ورزشکاران اول تا سوم هر ماده در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی بانوان کشور، نمایندگان کشورمان در هشتیمن دوره مسابقات داخل سالن آسیا خواهند بود.

 

وی با بیان اینکه  حمیده اسماعیل نژاد در ماده ۶۰متر در اردوی تیم ملی بصورت غیر متمرکز حضور پیدا خواهد کرد ادامه داد: این اردو از روز  ۲۵ دیماه به میزبانی استان گلستان برگزار خواهد شد و ورزشکاران با انجام تمرینات خودر ابرای مسابقات بین المللی آماده خواهند کرد.

 

.وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان و آقایان آسیا ۲۰۱۸ در روزهای ۱۲ لغیات ۱۴ بهمن ماه به میزبانی ایران در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

 

نصراله زاده با اشاره به افزایش حضور بانوان سبزواری در مسابقات کشوری و بین المللی بیان کرد: توجه به ورزش قهرمانی در حوزه بانوان سبب شکوفا شدن استعداد بانوان سبزواری شده و نتایج مثبتی را برای شهرستان رقم زده است.

انتهای پیام/