به گزارش بصیرسبزوار، احمد برادران ظهرامروز در جلسه برنامه ریزی ستاد دهه فجر با بیان اینکه دشمن سعی دارد تا با بزرگ نمایی مشلات موجود بر طبل ناکار آمدی نظام جمهوری اسلامی ایران بکوبد اظهارداشت: ایجاد شبهه در بین جوانان و همچنین کوچک کردن دستاوردهای این نظام از ابتدای انقلاب تا کنون نقش هایی است […]

به گزارش بصیرسبزوار، احمد برادران ظهرامروز در جلسه برنامه ریزی ستاد دهه فجر با بیان اینکه دشمن سعی دارد تا با بزرگ نمایی مشلات موجود بر طبل ناکار آمدی نظام جمهوری اسلامی ایران بکوبد اظهارداشت: ایجاد شبهه در بین جوانان و همچنین کوچک کردن دستاوردهای این نظام از ابتدای انقلاب تا کنون نقش هایی است که دشمنان بر آن اصرار دارند.

 

وی با اشاره به اینکه تشریح موفقیت های کسب شده با استفاده از توانایی های جمهوری اسلامی که با تکیه بر توان داخلی بدست آمده وظیفه ای است که بردوش مسئولان نظام است تشریح کرد: روشنگری برای نسلی که رشادت های مردم در ابتدای انقلاب برای سرنگونی طاغوت داشته اند را ندیده اند باید به درستی انجام شود تا این نسل نیز با افتخار از انقلاب اسلامی یاد کنند.

 

برادران در ادامه با اشاره به ظلم و فسادی که در رژیم ستمشاهی و قبل از انقلاب بر این مردم روا داشته می شد ادامه داد: استعمارگران و مستکبرین عالم با دست اندازی به منابع مالی و جانی مردم از هرگونه چپاول و غارتگری دریغ نکرده و ثروت این کشور را به یغما می بردند.

 

فرماندار سبزوار با بیان اینکه در زمان طاغوت کشور ایران هیچ گونه استقلالی از خود نداشت تصریح کرد: اجانب و استکبارگران به راحتی برای مردم و کشور ما تصمیم می گرفتند و شاه این مملکت نیز جز نوکری برای آنها کاری نمی کرد.

 

وی با اشاره به قدرت و امنیت امروز ایران در منطقه ئ نقش تعیین کننده ما در معادلات جهانی بیان داشت: این قدرت در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده و با تکیه بر این قدرت مردم ایران توانسته اند به پیشرفت های علمی و معنوی فراوانی دست پیدا کنند.

 

برادران با تاکید بر هرچه باشکوه برگزار شدن مراسمات دهه فجر عنوان کرد: کمیته های بسیج، اصناف، امور فرهنگی، هنری، ورزشی، زنان، مساجد و هیاتهای مذهبی برای برگزاری جشنهای دهه فجر ایجاد شده اند

انتهای پیام/