فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر به دنبال ضربه زدن به ولایت فقیه بود.

به گزارش بصیرسبزوار، سرتیپ پاسدار مرتضی صفاری در سی و هفتمین یادوراه شهدای هویزه با بیان اینکه دشمن در اتفاقات اخیر ستون خیمه انقلاب که همان ولایت فقیه است را هدف گرفته بود اظهارداشت: پشتیبانی از ولایت فقیه همیشه در بین ملت ایران به عنوان یک اصل بوده و دشمن درصدد است تا از هر فرصتی برای ضربه زدن به این اصل استفاده ببرد.

 

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با اشاره به اینکه فضای مجازی محیطی است که دشمن با استفاده از ظرفیت باز موجود در آن سعی دارد تا جوانان را از دین و ارزش ها دور کند تصریح کرد: دشمنان سعی کردند تا در چند روز اغتشاش از این فضا برا تندتر کردن آتش آشوبگران استفاده کنند.

 

وی با بیان اینکه ویژگی بارز همه شهدا دعوت به مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبرین عالم و دشمنان اسلام بوده است تاکید کرد:دست دادن و لبخند زدن به دشمن چیزی را عاید این کشور نمی کند.

 

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با اشاره به اینکه شهدا با هدیه کردن جان خود که با ارزش ترین مطاع وجودی انسان است ثابت کردند برای دفاع از اسلام هرآنچه هست را باید فدا کرد ادامه داد: متاسفانه برخی با تجمل گرایی و استفاده بی امان از بیت المال این فرهنگ را فراموش کردند.

 

صفاری همچنین با  بیان اینکه آسیب ها از سوی دشمن همیشه متوجه ما بوده است و باید همیشه در برابر مکر دشمن هوشیار باشیم تاکید کرد: نباید از آسیب های داخلی که در پی عدم پشتیبانی از ولایت فقیه و سرپیچی از فرمان های آن است غافل شویم.

 

وی در ادامه با اشاره به شیوع برخی شبهات در خصوص ولایت فقیه که از سوی دشمنان و افراد سرسپرده داخلی تصریح کرد: دوری از ولایت سبب انحراف از مسیر اسلام شده و خدای نامرده موجب از بین رفتن حکومت اسلامی می شود.

 

در این مراسم همچنین پیام تصویری وزیر بهداشت و درمان ه نمایش گذاشته شد.

 

انتهای پیام/