رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولید باید قبل از شروع پروسه قضایی برطرف شود.

به گزارش بصیرسبزوار،سید حسن حسینی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حل مشکلات واحدهای صنعتی در مراحل ابتدایی و مشاوره های قضایی به راحتی قابل مرتفع شد است ادامه داد: مسئولین واحدهای صنعتی هیچگونه اعمالی خارج از قوانین را طلب نکرده و تنها خواسته آنها انجام رویه وحدت قانونی است.

 

وی با اشاره به اینکه متاسفانه تفاسیر مختلف که توسط برخی نهاد ها و سازمان ها از قوانین انجام می شود منجر به اقدامات مختلف در موارد مشابه می شود تاکید: با شروع به کار دفتر حمایت قضایی و ارائه مشاوره ها و بازدیدها از واحدهای صنعتی در استان این مشکلات به صورت ویزه و با نگاه به رونق اقتصادی کشور انجام می شود.

 

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه برطرف کردن مشکلات موجود در حوزه اقتصادی به تنهایی و با فعالیت تنها یک قوه قابل حل نیست ادامه داد: همکاری و تعامل قوه های قضائیه اجرایی و قانون گذاری  است که می توان نقش موثری در حل مشکلات و کمبودها داشته و جاده اقتصادی کشور را هموار تر کند.

 

 

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی همچنین با بیان اینکه هر چقدر میزان موفقیت در حوزه اقتصادی و صنعتی بیشتر باشد آمار جرم و جنایت پایین تر خواهد آمد تصریح کرد: همکاری دستگاه قضایی و اجرایی در مسیر رفع موانع قضایی در حوزه صنعت منجر به پیشرفت هر دو قوه و کاهش بار موجود در پرونده های قضایی نیز خواهد شد.

 

انتهای پیام/