معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سبزوار از دستگیری سارقین مسلح یکی چند روز اخیر در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیرسبزوار،حسین میردشتی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عاملین اصلی سرقت مسلحانه یکی از شعب بانک صادرات در سبزوار دستگیر شدند اظهارداشت:پس از این سرقت اقدامات انتظامی برای دستگیری دو نفر سارق مسلح آغاز شد و در مرحله اول یکی از سارقین دستگیر شد.

 

 

وی در ادامه با شاره به اینکه در ۴۸ ساعت گذشته و با انجام عملیات تخصصی سارق دیگر نیز دستگیر شد تصریح کرد: عاملین اصلی سرقت در مرحله دوم عملیات پلیسی به دام افتادند.

 

میردشتی در ادامه با اشاره به اینکه پس از دستگیری این افراد محل اختفای آنها مورد بازرسی قرار گرفت تشریح کرد: در این بازرسی ها یک دستگاه موتور سیکلت ،یک دستگاه ماشین وهمچنین یک قبضه سلاح کلاش و ۳۷ فشگ و دو خشاب اسلحه کشف شده است.

 

وی در ادامه به کشف مقادیر مشروبات الکی در این بازرسی ها اشاره کرد.

 

معاون سیاسی امنیتی فرماندار سبزوار همچنین در خصوص مبلغ سرقتی از این شعبه عنوان کرد: در مرحله ابتدایی سی میلیون ریال در محل به صورت نقد از سارقین  باز پس گرفته شد و باقی مبلغ نیز طی مراحل قانونی باز پس گرفته خواهد شد.

 

هفته گذشته دو سارق مسلح با یک قبضه اسلحه کلاش اقدام به دستبرد به یکی از شعب بانک در سبزوار زدند و موفق به سرقت صد میلیون ریال وجه نقد از این بانک شدند.

 

انتهای پیام/