کارشناس مسائل سیاسی گفت: حمایت ترامپ از آشوبگران در راستای دشمنی های آمریکا از ابتدای انقلاب تا کنون بود.

امین مرادی در گفت و گو با بصیرسبزوار، با اشاره به اینکه آشوب های اخیر در ایران با دخالت های مستقیم امریکا شروع شد و ادامه پیدا کرد اظهارداشت: دشمنی های آمریکا از ابتدا انقلاب تا کنون ادامه پیدا کرده و منجر به اتفاقاتی در ایران شده که این آشوب ها  نیز در ادامه این دشمنی ها و دخالت ها بود.

 

وی با اشاره به اینکه پس از انقلاب سخت ترین و شکننده ترین جنگ ها توسط آمریگا و به واسطه کشورهای منطقه علیه ایران رخ داده است ادامه داد: ایجاد آشوب ها و بر هم زدن امنیت ایران با دخالت مستقیم تنها تغییر در شکل و دخالت های امریکا بوده و سیاست های اصلی این کشور در قبال ایران تغییری نمی کند.

 

مرادی در ادامه با بیان اینکه آمریکا در اغتشاشات ایران سعی کرد تا با استفاده از قدرت و نفوذ خود کشورهای منطقه را نیز علیه ایران برانگیزاند تصریح کرد: هیمنه پوشالی آمریکا امروز برایاکثر کشور ها شناخته شده و کمتر کشوری به حمایت از سیاست های آمریکا در مقابله با ایران پرداخت.

 

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه ملت ایران تجربه تلخ دخالت های آمریکا را هیچگاه از یاد نخواهد برد تاکید کرد: این بار نیز ترامپ در ادامه سیاست های آمریکا سعی کرد تا آتش این آشوب ها را تند تر کرده تا بتواند ضربه اساسی به انقلاب اسلامی وارد کند.

 

وی در ادامه به بصیرت ملت ایران در مقابله با این سیاست های مداخله جویانه اشاره کرد و افزود: مردم ایران با وجود داشتن مشکلات اقتصادی با حمایت از انقلاب خود در راهپیمایی ها شرکت کرده و اجازه مداخله به ترامپ را ندادند.

 

وی با بیان اینکه دشمن امروز تلاش می کند کفر به طاغوت را در بیم ملت ایران کم رنگ کند تصریح کرد: از آنجایی که دشمن نمی تواند ایمان به خداوند را در بین مرذم کم رنگ کند سعی دارد تا کفر به طاغوت را تضعیف کند.

 

انتهای پیام/