امام جمعه سبزوار گفت: در اغتشاشات اخیر دست کثیف آمریکا و عربستان سعودی به وضوح دیده شد.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه دست کثیف و نقشه های آمریکا و دلارهای عربستان به وضوح دیده شد اظهارداشت: دشمنان هر لحظه منتظر آشوب گری در کشور هستند و امروز این آشوب ها مثال روشنی بر این موضوع بود.

 

وی با بیان اینکه شکست گروههای تکفیری در منطقه با حمایت های ایران و مقاومت سبب شده است تا دشمنان سعی کنند نا امنی ها را به داخل ایران بکشانند تصریح کرد: بصیرت مردم و پشتیبانی از ولایت راهی است که دشمنان را در نقشه هایشان ناکام خواهد گذاشت.

 

مقیسه با تشکر از زحمات نیروهای مختلف نظامی و انتظامیو بسیج در بازگرداندن امنیت و آرامش به کشور تاکید کرد: نیروهای امنیتی همیشه آتماده بوده و اجازه جولان به دشمنان را نخواهند داد.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به توطعه کشف حجاب درزمان رضاخان و اهمین حجاب د راسلام ادامه داد: دشمن برای از بین بردن حجاب برنامه های فراوانی دارد تا بتواند از این طریق برنامه های ضد فرهنگی خود را نیز اجرایی کند.

 

وی با بیان اینکه حجاب نه تنها یک مسئله دینی است بلکه مسئله ای ملی است تاکید کرد: د رنگاهی به تاریخ و بررسی آثار به جا مانده از پوشش مردان و زنان در قرون بسیار گذشته متوجه می شویم که لباس زنان ایران بسیار پوشیده و به دور از هر گونه عریانی بوده است.

 

انتهای پیام/