امام جمعه سبزوار گفت:مسئولین باید مطالبات به حق مردم را پاسخ گفته و فرصت هر گونه سواستفاده را از دشمنان و آشوب گران بگیرند.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام والمسلین غلامرضا مقیسه در راهپیمایی وحدت آفرین مردم سبزوار در اعلام حمایت از پشتیبانی ولایت فقیه و اعتراض به آشوب گری ها چند روز اخیر با اشاره به ایننکه صف مردم از آشوب گران جدا است اظهارداشت: مسئولان باید با پاسخگویی و عمل در جهت رفع مشکلات معیشتی خواست همردم را اجابت کرده و فرصت اشوب گری از دشمن را بگیرند.

 

وی با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی تنها با شعار عملیاتی نمی شود تاکید کرد: متاسفانه با وجود پتانسیل های بسیار زیادی که در کشور وجود دارد شاهد واردات بی رویه در خصوص کالاهایی هستیم که مشابه آن در کشور موجود است.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به اینکه مردم با دیدن کسانی که حقوق های نجومی دریافت می کنند و مناصب مهم کشوری را هم در اختیار دارند دچار یأس می شوند ادامه داد: نمایندگان مجلس نباید در اولین بند بودجه به فکر افزایش حقوق خود بوده و از مردم غافل شوند.

 

امام جمعه سبزوار با بیان اینکه در ابتدای طرح هدفمندی یارانه مقرر بود در ازای افزایش قیمت حامل های انرژی بخشی به یارانه مستقیم و قسمتی دیگر به بخش تولید اختصاص پیدا کند ادامه داد: متاسفانه امروز شاهد هستیم که کارگاههای تولیدی  و کارخانجات ما به علت نبود سرمایه با نیمی از ظرفیت کار کرده و یا در تعطیلی به سر می برند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان از هر فرصتی سو استفاده می کنند ئ سعی در نا امید کردن مردم و ایجاد اغتشاش و آشوب در نظام را دارند تاکید کرد: مردم با حضور خود در صف حمایت از انقلاب و ولایت ثابت کردند هیچ گاه فریب دشمنان را نخواهند خورد.

 

انتهای پیام/