فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: پس از دستگیری لیدرهای جریان اغتشاشگر مشخص شد این افراد هیچگونه مشکل اقتصادی نداشته وقصدشان بر هم زدن امنیت جامعه است.

به گزارش بصیرسبزوارامین اله مظلوم در مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه سبزوار بابیان اینکه امروز رسانه نقش کلیدی در بین جامعه و اتفاقات روز ایفا می‌کند اظهار داشت: دشمنان با سرمایه‌گذاری فراوان در حوزه رسانه و ایجاد امپراتوری رسانه سعی در ایجاد فضای روانی به سود خود می‌کنند.

مظلوم با اشاره به اتفاقاتی که در چند شب گذشته در سبزوار رخ داد تصریح کرد: دستگیری چند تن از لیدرهای جریان اغتشاش نشان داد که این گروه‌ها تنها باهدف ایجاد اغتشاش وبر هم زدن نظم و آسایش مردم اقدام به ایجاد بی‌نظمی در جامعه کرده‌اند.

وی بابیان اینکه روند برائت جویی مردم از اغتشاش‌گرها در شهرهای مختلف آغازشده است تأکید کرد: فتنه سال ۸۸ پس از حرکت انقلابی مردم و روشنگری‌ها تبدیل به قیام نهم دی‌ماه و روز ماندگار در تاریخ کشور شد.

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در ادامه با اشاره به اینکه گرانی و اوضاع معیشتی مردم باید موردتوجه قرار گیرد عنوان داشت:اعتراض با اغتشاش و تخریب اموال عمومی متفاوت است و این افراد تنها سعی در برهم زدن امنیت موجود در کشور دارند.

انتهای پیام/