دبیر اکران های مردمی فیلم های جشنواره عمار از اکران فیلم های جشنواره عمار در بیش از 110نقطه شهرستان سبزوار خبر داد.

جواد اسماعیل زاده در گفت و گو با بصیرسبزوار با اشاره به اینکه اکران های مردمی هفتمین دوره جشنواره عمار از روز ۶ دی ماه و با اکران فیلم اشنوگل در سینما بهمن سبزوار آغاز شده است اظهارداشت: تا کنون بیش از ۷۰در خواست اکران از سوی مردم به دبیرخانه اکران رسیده و مجموعه های مختلف از فیلم ها با توجه به نوع گروه اکران در اختیار مردم قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه فیلم های جشنواره مردمی عمار در حوزه های مختلف و متناسب با گروههای اکران دسته بندی و تهیه می شود تصریح کرد: موضوعات اقتصاد مقاومتی ،حمایت از تولید داخلی ،ملت قهرمان ،مدافعان حرم،سبک زندگی و دهه مظلوم از جمله دسته بندی ها برای تهیه و اکران فیلم ها در این دوره بوده است.

 

اسماعیل زاده در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در ایام الله نهم دی ماه و بروز برخی اغتشاشات در شهرها مختلف کشور بیان کرد: اکران مستند زخم تاره که نگاهی  به وقایع پیش آمده در فتنه ۸۸ و معرفی عوامل اصلی این فتنه دارد مورد توجه اکران کننده های مردمی قرار گرفته است.

 

دبیر اکران های مردمی فیلم های جشنواره عماردر سبزوار با بیان اینکه در حال حاضر و در ایام پیک اکران های مردمی ۱۱۰نقطه به عنوان اکرانهای مردمی انتهاب شده است تاکید کرد: این اکران ها در طول سال ادامه داشته و مردم می توانند با مراجعه به دبیرخانه این جشنواره از برنامه های کران با خبر شوند.

اسماعیل زاده در پایان اضافه کرد: علاقه مندان به اکران فیلم های هفتمین دوره جشنواره می توانند به صورت حضوری به آدرس خیابان بیهق روبروی مسجد پامنار بیهق  ۱۸بن بیست فقاهتی پلاک ۳۰ مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/