مشاور وزیر امور خارجه گفت: حماسه نهم دی ماه هیچ گاه از تاریخ این کشور محو نخواهد شد.

حسین شیخ الاسلام در گفت و گو بابصیرسبزوار با بیان اینکه حماسه نهم دی ماه در سال ۸۸ و حضور پرشور ملت ایران در دفاع از آرمان های انقلاب در تاریخ کشور ماندگار است اظهارداشت: درسی که این حماسه به ما داد راه گشای مسائل مختلف ما خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه آنچه امروز دشمنان ما را برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی مأیوس می کند وحدت و انسجام بین مسئولان و مردم است تاکید کرد: هرچه در بین مسئولان ما اختلاف بیشتر باشد طمع دشمنان نسبت به ما زیادتر می شود.

 

مشاور وزیر امور خارجه کشور با بیان اینکه باید این موضوع که امریکا دشمن ما است و هیچ گاه دست از این دشمنی برنخواهد  داشت در کشور ما نهادینه شود تصریح کرد: هیچ فرقی ندارد که چه کسی در امریکا روی کار باشد آنها مترصد استفاده از موقعیت ها برای تکرار حوادث سال ۸۸ هستند.

 

شیخ الاسلام با اشاره به اینکه امریکا اسرائیل و آل سعود همیشه در جبهه مقابل با ما هستند ادامه داد: ایران همیشه در جبهه پابرهنگان مستغضفان و مظلومان دنیا بوده و همیشه مدعی احقاق حق مظلومان است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان هیچ گاه دست از سر ما برنخواهند داشت ادامه داد: اگر ما اشتباهی مرتکب شویم و موقعیتی را به دشمنان بدهیم آنها وارد شده و ضربات جبران ناپذیری بر ما وارد می کنند.

 

انتهای پیام/