عضو هیئت رئیسه میسیون امنیت ملی در مجلس هشتم گفت: سفارت انگلیس در ایران اتاق فرمانده یجنگ فتنه گران بود.

زهره الهیان در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه نظام استکباری همراه در بزنگاه ها سعی در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی دارد اظهارداشت: سفارت انگلیس و برخی دیگر از کشورهای اروپایی در تهران در بزنگاه انتخابات تبدیل به اتاق فرماندهی جنگ بر علیه ایران شده بود.

 

وی با اشاره به اینکه در آستانه نهم دی ماه باید بازخوانی جریانات فتنه را به صورت جدی در رسانه ها ایجاد کنیم ادامه داد: باید برای مردم روشن شود که چه عواملی از داخل با سر سپردگی به دشمنان سعی در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند.

 

الهیان به دست داشتن جریان صهیونیستی در تشدید شرایط به وجود آمده بعد از انتخابات سال ۸۸اشاره کرد و افزود: این جریان سعی کرد تا با افزایش تنش ها و ایجاد فرصت به خواست های خود در تضعیف نظام جمهوری اسلامی دست یابد.

 

عضو هیئت رئیسه میسیون امنیت ملی در مجلس هشتم در ادامه با اشاره به نقش برخی از خواص بی بصیرت در جراین فتنه ۸۸اشاره کرد و افزود: متاسفانه این افراد سبب شدند که برخی جوانان و مردم در غبار فتنه فریب خورده و به خیابان ها بیایند.

 

 

وی با بیان اینکه حضور میلیونی مردم در نهم دی ماه و رقم زدن یوم الله در آن روز نقطه عطفی برای انقلاب شد عنوان کرد:۹دی نا امید و هراس را در دل دشمنانی که خود را برای ضربه نهایی به کشور آماده می کردند ایجاد کرد.

 

 

الهیان در ادامه به موضوع بازخوانی و بیان حقایق اتفاقات برای جوانایی که به خوبی با موضوع آشنایی ندارند تاکید کرد و افزود: برای پیشگری از فریب خوردن قشر جوان جامعه باید هزینه های ایی که سران فتنه بر کشور تحمیل کردند برای انها بازگو شود.

 

انتهای پیام/