نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: رگه های ضعیف شده فتنه سال 88 را باید در کشور شناسایی کرده و از بین برد.

آیت الله حسن عالمی در گفت و گو با بصیرسبزواربا بیان اینکه رگه هایی از وابستگان به فتنه ۸۸ در کشور موجود بوده که منتظر فرصت برای انجام اقدامات خرابکارانه است اظهارداشت: این رگه ها و باقی مانده های فتنه ۸۸ باید شناسایی شده و از بین بروند.

 

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی هنوز هم متوجه عمق فتنه در آن سال نشده اند تصریح کرد: بیان اهداف فتنه گران با همکاری دشمنان خارجی کشور را تا لبه پرتگاه سقوط برد و این موضوع باید برای مردم روشنگری شود.

 

نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به این موضوع که برای دریافت حقایق اتفاقات سال ۸۸ آنچه نیاز به نگرشی عمیق به ان اتفاقات است تاکید کرد: نباید گذاشت غبار کهنگی بر این موضوع بنشیند و در تمامی فرصت ها نسبت به روشنگری در این خصوص استفاده شود.

 

ایت الله عالمی در ادامه با ییان اینکه مهم ترین موضوعی که سبب شد تا مردم حماسه نهم دی ماه را رقم بزنند عشق به اهل بیت بود عنوان کرد: ملت مسلمان ما نشان داده اند تا پای جان برای اسلام و اهل بیت ایستادکی می کنند و این یکی از مهم ترین ارزش های انقلاب اسلامی است.

 

وی روشنگری و ترویج بصیرت در بین مردم و جامعه را یکی از راهکارهای مهم جلوگیری ازبروز اتفاقات تلخ درآینده دانست و افزود: مردم ثابت کرده اند که برای حفظ ارزش های نظام از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند کرد.

 

انتهای پیام/