مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا گفت: نهم دی ماه به ما درس مهمی داد و آن این بود که پیروی از ولایت فتنه را تبدیل به نقطه قوت جمهوری اسلامی کرد.

حجت الاسلام سیداحمدحسینی در گفت و گو با بصیرسبزوار با بیان اینکه درس مهمی که قیام مردمی نهم دی ماه به ما داد این موضوع بود که پیروی از ولایت ما را در برابر حوادث مصون می کند اظهارداشت: مردم مسلمان و خدا جوی ایران اسلامی پس از دست یابی به بصیر و اطاعت از مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه فتنه ۸۸ را تبدیل به نقطه قوت جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور کردند.

 

وی با بیان اینکه دشمن برای رسیدن به اهداف خود ابتدا در داخل کشور اقدام به فضا سازی به نفع خود و جریان هم سو با خودش دارد ادامه داد: در قضایا انتخابات سال ۸۸ در ابتدا دشمن با ایحاد شبهه در انتخابات و موضوع تقلب سعی در از بین بردن اعتماد مردم نسبت به نظام داشت تا بتواند از این فضا به نفع خود استفاده کند.

 

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز دشمنان در صدد است تا با بهانه قرار دادن برخی از مشکلات درونی کشور فضا را به سمتی ببرد که به نفع خواسته های خود استفاده کند تصریح کرد: راه حل تمام مشکلات موجود در خود کشور و به دست مسئولان داخلی است.

 

 

حسینی با اشاره به اینکه همین امنیتی که داریم یکی از بزرگترین برکاتی است که سبب می شود در سایه آن به پیشرفت های بزرگی برسیم ادامه داد: مردم در زمان میرزای شیرازی تمام قد پشت سر مرجعیت ایستادن و استعمار انگلیس را به زانو در آوردند و امروز نیز اگر مردم و مسئولان ولی فقیه زمان را اطاعت کنند راه پیشرفت برای مان باز خواهد شد.

 

وی مهم ترین وظیفه مسئولان در خصوص ۹دی را روشنگری در مورد اتفاقات سال ۸۸ عنوان و تاکید کرد: وقایع که درسال ۸۸دشمنان تحت عنوان فتنه ایجاد کردند دارای لایه هایی است که باید برای مردم باز شده تا در برابر فتنه های بعدی ما را واکسینه کند.

 

انتهای پیام/