امام جمعه سبزوا رگفت: متاسفانه گرانی و اوضاع معیشتی به مردم فشار آورده اما روند افزایش قیمت ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش بصیرسبزوار، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه متاسفانه گرانی ها روز به روز بیشتر می شود و اداره زندگی از توان مردم خارج می شود اظهارداشت: در این شرایط گران کردن آب و برق و حامل های انرژی مشکلات را دو چندان می کند.

 

وی با اشاره به اینکه مردم در این اوضاع اقتصادی اقدام به اعتراض کرده اند و متاسفانه این اعتراضات مورد سوء استفاده جریان های معاند قرار می گیرد ادامه داد: متاسفانه بریخ موسسات اعتباری بدون مجوز فعالیت کرده اند و حال که ورشکست شده اند از سوی دولت به عنوان موسسات غیر مجاز اعلام شده و هیچ تلاشی برای بازگرداندن حق مردم نمی شود.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به سفر نماینده ولی فقیه در استان خراسان به سبزوار گفت: در سفر یک روزه ایت الله علم الهدی مسائل بسیار مفید و همچنین مشکلاتی از شهر مطرح شد که امید است گام های موثری در جهت رفع ان برداشته شود.

 

وی همچنین به حضور آیت الله علم الهدی در جمع جوانان و دانشجویان و دیدار صمیمی با آنها اشاره کرد و افزود: در این دیدار نیز وی با پاسخگویی به سوالات جوانان و دانشجویان پاسخ گفته هرچند که برخی بر حسب اقتضای جوانی رعایت مهمان را نکردند.

 

امام جمعه سبزوار درادامه با بیان اینکه فتنه ۸۸ به بهانه تقاب در انتخابات اصل نظام جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته بود تاکید کرد: کسانی که باعث به شهادت رسیدن بیش از ۲۰بسیجی اتش زدن اموال عمومی و وارد کردن خسارت به کشور شدند در فکر نظام اسلامی نیستند.

 

وی بیان کرد: بسایری از مشکلات کشور بعد از ان فتنه ایجاد شد و در ادامه گفت: سران فتنه با ارتباط با دشمنان افزایش تحریم ها علیه ایارن را خواستار شدند .

 

انتهای پیام/