نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی گفت: متأسفانه برخی بعد از خیانت آمریکا و بدعهدی او در برجام خوش‌بینانه به دنبال تعامل با اروپا هستند.

به گزارش خبرنگار بصیر سبزوار، آیت‌الله سید احمد علم الهدی در همایش بزرگداشت حماسه نهم دی‌ماه در سبزوار بابیان اینکه حماسه ۹ دی همچنان تداوم دارد، اظهار داشت: متأسفانه برخی بعد از خیانت آمریکا و بدعهدی او در برجام خوش‌بینانه به دنبال تعامل با اروپا هستند.

 

وی بیانیه سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص سفر رئیس‌جمهور فرانسه به ایران را تأسف‌بار خواند و تصریح کرد: فرانسه از ابتدای انقلاب تاکنون هر چه از دستش آمده برای دشمنی با انقلاب انجام داده است و سفر رئیس‌جمهور این کشور تنها برای مانور قدرت در مقابله با قدرت موشکی ایران است.

 

آیت‌الله علم الهدی فشار اروپا برای کاهش قدرت موشکی در ایران را ادامه فتنه و نفوذ در کشورمان خواند و ادامه داد: انگلیس پدر استعمار و استکبار اروپا و آمریکا است و این ساده‌لوحی است که فکر کنیم اروپا برای حل کردن مشکلات اقتصادی ما پای به ایران می‌گذارد.

 

امام‌جمعه مشهد در ادامه بابیان اینکه در عرصه قدرت کشور با هیچ جناحی رقابت نداریم تأکید کرد: اگر با یک جریان سیاسی مسئله پیدا می‌کنیم به علت زاویه پیدا کردن این جریان با رهبری انقلاب اسلامی است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه آن زمانی که مردم به دنبال رهبر مجتهد و مرجع جامع شرایط به راه بیافتند از خطا به دور خواهند بود تأکید کرد: بر اساس روایات مرجع جامع‌الشرایط که اقامه حکومت اسلامی می‌کند در حکم نائب امام زمان (عج) است.

انتهای پیام/