هنرمندان موسیقی و گروه‌های همخوانی سبزواربا ساخت اثری هنری به شهید مدافع حرم مهدی موحدنیا ادای احترام کردند.

به گزارش بصیر سبزوار، در آستانه اربعین شهادت شهید مهدی موحدنیا چندین گروه از هنرمندان عرصه موسیقی و گروه‌های همخوانی سبزوار، اقدام به ساخت اثر صوتی فاخری برای ششمین شهید مدافع حرم دیار سربداران کردند.
حسین ذبیحی، سرپرست هماهنگی گروه با بیان اینکه چندین روز پس از شهادت شهید موحدنیا، جمعی از هنرمندان موسیقی سبزوار با حضور در منزل شهید به خانواده ایشان قول ساخت اثری فاخر را دادند، گفت: مراحل تولید این کار چهار روز پس از خاکسپاری شهید بزرگوار آغاز شد.

 

وی اظهار داشت: این اثر با همراهی ۴۵ نوازنده و همخوان از گروه‌های موسیقی آوای نینوا، الغدیر و گروه‌ همخوانی فوادالقرآن و همراهی جمعی از مداحان اهل‌بیت(علیه‌السلام) سبزوار در مدت زمان ۳۵ روز آماده اجرا شده است.

 

ذبیحی افزود: آهنگ اختصاصی شهید مهدی موحدنیا در روز پنجشنبه هفتم دی ماه، همزمان با اربعین شهادت شهید در جایگاه نمازجمعه سبزوار رونمایی و اجرا خواهد شد.

 

وی اقدام این جمع از هنرمندان موسیقی سبزوار را  تولید اثری اختصاصی درباره شهید موحدنیابا هدف ادای دین به  شهدای مدافع دانست.

گفتنی است، شهید مهدی موحدنیا، ۲۷آبان‌ماه همزمان با شهادت امام رضا(ع) در شهر بوکمال سوریه از سوی گروهک تکفیری صهیونیستی داعش به شهادت رسید و از این شهید بزرگوار یک فرزند  به یادگار مانده است.

 

انتهای پیام/