رئیس شبکه بهداشت ودرمان خوشاب از کمک 3میلیارد ریالی خیرین حوزه سلامت به شبکه بهداشت این شهرستان خبرداد.

به گزارش بصیرسبزوار فاطمه غفاری راد در جمع خبرنگاران با اعلام خبر کمک ۳میلیارد ریالی خیرین حوزه سلامت به این مرکز اظهارداشت: این کمک ها در راستای مرمت و ساخت چند بنای بهداشتی در روستا ها و خرید تجهیزات پزشکی برای این مراکز بوده است.

 

وی با بیان اینکه پیشبرد اهداف حوزه سلامت با مشارکت همه دستگاه های اجرایی و خیرین و بخش خصوصی تحقق می یابد تصریح کرد: در سه سال گذشته مشارکت خیرین در حوزه سلامت افزایش چشمگیری داشته  خیرین توجه ویزه ای به این حوزه داشته اند.

 

 

غفاری را د همچنین از اره اندازی مجمع خیرین حوزه سلامت در شهرستان خوشاب خبر داد و عنوان کرد: طرح های عمرانی و بهداشتی فروانی طرح ریزی شده است که با توجه به ظرفیت به وجود آمده در حوزه خیرین می توان امیدوار بود بسیاری از آنها وارد فاز اجرایی شوند.

 

رئیس شبکه بهداشت ودرمان خوشاب همچنین با بیان اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام و همچنین خریداری ملزومات پزشکی با حضور خیرین انجام می شود تاکید کرد: ترویج حضور هرچه بیشتر افراد در حوزه ها بهداشتی می تواند  آینده ای بهتر برای فرزندان این منطقه فراهم کرده و بسیاری از تهدیدات بهداشتی منطقه را برطرف کند.

 

وی ادامه داد:  در حال حاظر  یک مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی با امکانات بستری  ، ۶ مرکز بهداشتی روستایی ۳۴ خانه بهداشت و ۴ پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای و شهری تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان خوشاب به جمعیت ۳۵ هزار نفری شهرستان خوشاب خدمات بهداشتی و درمانی  ارائه می دهند .

 

 

انتهای پیام/