مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی از تشکیل 88هسته علمی در بسیج دانشجویی استان خبر داد.

به گزارش بصیرسبزوار،هادی با ادب برزگر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون ۸۸هسته علمی در بسیج دانشجویی استان تشکیل شده است اظهارداشت: با توجه به لزوم استفاده از ظرفیت دانشجویان بسیجی و نخبگان علمی هسته های علمی با هدف ساماندهی این ظرفیت ها ایجاد دشه است.

 

وی با اشاره به اینکه بر اساس سطح علمی و فعالیت دانشجویان در دسته های علمی مختلف فعالیت می کنند تصریح کرد: بالاترین دسته علمی دانشجویان فعالیت در مرکز تحقیقات شهید آقاسی زاده است که به عنوان پل ارتباطی نخبگان بسیج با مراکز تولید و صنعتی ایجاد شده است.

 

با ادب برزگر با بیان اینکه حلقه واسط بین دانشگاه و صنعت می تواند با کاربردی کردن علوم دانشگاهی  در مراکز صنعتی ایجاد کرد ادامه داد: دانشجویان بسیجی با حضور در این مراکز علاوه بر انتقال علوم جدید به صورت عملیاتی با محیط کار آشنا می شوند.

 

وی به فعالیت ۲۷۰دفتر بسیج دانشجویی در مراکز  آموزش عالی استان اشاره و تاکید کرد: یکی از گسترده ترین تشکل های انقلابی در دانشگاههای استان خراسان وجود دارد.

 

با ادب همچنین با بیان اینکه بیش از سه هزار و ۵۰۰دانشجوی داوطلب در حوزه های مختلف جهادی از قبیل علمی عمرانی و فرهنگی حضور پیدا کردند عنوان کرد: این فعالیت ها منجر به کسب رتبه برتر انجام فعالیت های جهادی دانشجویی در کشور شد.

 

انتهای پیام/