امام جمعه سبزوار گفت: در قائله فتنه 88دشمنان به وسیله فتنه گران اصل نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته بودند.

به گزارش بصیرسبزوار، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه ان هفته سبزوار با بیان اینکه فتنه ۸۸ و آسیب های آن هیچ گاه از ذهن مردم نخواهد  رفت اظهارداشت: دشمنان در آن زمان با استفاده از عوامل داخلی و فتنه گران سعی داشتند تا با شعار انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند.

 

وی با بیان اینکه مردم با حضور پرشور و حماسی خود در ۹دی ماه به فتنه گران و دشمنان ثابت کردند که در پشت سر ولایت ایستاده اند تاکید کرد: پس از اتفاقات سال ۸۸ و حماسه ۹ دی فرصت فراوانی برای ابراز پشیمانی وجود داشت که متاسفانه سران فتنه به این کار اقدام نکرده و برمواضع خود پافشاری کردند.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به حضور آیت الله علم الهدی در روز پنج شنبه و مراسم نهم دی ماه در سبزوار تصریح کرد: از ملت خدا جوی و مومن سبزوار دعوت می شود در این مراسم شرکت کنند.

 

امام جمعه سبزوار با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: یکی از مهم تریم راههای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی اصلاح الگوی مصرف است که باید به عنوان یک وظیفه همگانی در کشور ترویج شود.

 

مقیسه در ادامه با بیان اینکه نعمات الهی باید در مسیر صحیح و همچنین به صورت درست استفاده کرد ادامه داد: دوری از اسراف و ریخت و پاش در برنامه های دولتی و شخصی مورد توجه همگان قرار گیرد.

 

انتهای پیام/