جانشین سپاه امام رضا گفت: گفتمان بسیجی از مرزها کشور عبور کرده و به دورترین نقاط جهان رسیده است.

به گزارش بصیرسبزوار،سردار غفور پور در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان ناحیه مقاومت خوشاب با بیان اینکه گفتمان بسیجی امروز از مرزهای کشور عبور کرده و به اقصی نقاط جهان رسیده است اظهارداشت: امروزه آزادی خواهان جهان با هر دین و مذهبی انقلاب اسلامی و تفکر بسیجی را الگوی خود قرار داده اند.

 

وی با بیان اینکه ۲ عنصر اصلی در پیشبرد اهداف و پیروزی های انقلاب اسلامی ار ابتدا تا کنون موثر بوده است تصریح کرد: اولین عنصرمهم و اساسی حضور امام امت به عنوان رهبر بود و خوشبختانه ملت ایران این توفیق را پیدا کرد که به واسطه برخورداری از رهبری الهی تشکیل جامعه اسلامی بدهد.

 

غفور پور در ادامه با اشاره به اینکه دومین عنصر اساسی در به ثمر نشستن مجاهدت ها وجود مردم پای کار بود تاکید کرد: ائمه معصومین(ع) از ابتدا هدف اصلی داشتند و آنهم تشکیل حکومت اسلامی بود که این مهم به دلیل همراه نبودن مردم میسر نمیشد.

 

جانشین سپاه امام رضا(ع)  با بیان اینکه تنها ثبت نام و تشکیل پرونده نشانه بسیجی بودن یک فرد نیست ادامه داد: هرکس دل در گروه انقلاب داشته باشد و برای نظام جمهوری اسلامی و لایت مفید باشد تفکر بسیجی دارد.

 

وی با اشاره به اینکه زمانه عصر بسیار مهم و خاصی است و هرچه به پیشتر برویم این اهمیت بیشتر خواهد شد تاکید کرد: در این راه سختی ها ی فراوانی وجود و دشمن هرروز برای آسیب زدن به ما رفتار پیچیده تری را اتخاذ می کند.

 

غفور پور در همچنین در ادامه با اشاره به اینکه هدف اصلی ما از انقلاب و تشکیل حکومت ایجاد زمینه برای ظهر حضرت حجت (عج) است تاکید کرد: در راه خدا سختی ها فروان است اما اینطور نیست که همراه این سختی ها شیرینی نباشد چرا که در این راه کم ترین هزینه ها با بیشترین دست آوردها از سوی خداوند همراه می شود.

 

 

طی این مراسم محمود حامد به عنوان فرمانده ناحیه سپاه خوشاب معرفی و از زحمات سید ابوطالب حسینی موحد تقدیر شد.

انتهای پیام/