شهردار سبزوار از راه اندازی تاکسی اینترنتی در آینده ای نزدیک در سبزوار خبرداد.

 

به گزارش بصیرسبزوار،سید علی کوشکی در مراسم گرامی داشت روز حمل و نقل و تقدیر از تلاشگران این عرصه با بیان اینکه سبزوار از شهرهای پیشگام در راه اندازی و اجرای طرح تاکسی بیسیم در خراسان بوده است از راه اندازی طرح تاکسی اینترنتی در سبزوار در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

وی  در ادامه با بیان اینکه رانندگان دورن شهری به لحاظ ارتباط مستقیم و زیادی که با شهروندان در شهر دارندظرفیت مناسبی برای انتقال آموزش های شهروندی به همشهریان هستند تصریح کرد: تعداد زیادی از جابجایی مسافرین در شهر توسط رانندگان تاکسی انجام می گیرد و این رانندگان در ارتباط مستقیم و مستمر خود با شهروندان می‌توانند به عنوان ُمبلغ شهرداری مباحث های شهری را اطلاع‌رسانی کنند.

 

کوشکی با اشاره به تلاش برای نوسازی تجهیز و افزایش ناوگان حمل و نقل شهری  عنوان کرد: در دنیای امروز بخش حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری از جمله بخش‌های زیربنایی اقتصادی و فرهنگی هر جامعه ای محسوب می شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهرداری سبزوار نیز ضمن تبریک روز حمل و نقل به تلاشگران ناوگان حمل و نقل، اصلی‌ترین وظیفه ناوگان حمل و نقل را خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مسافران دانست.

 

کاظم کرامت با اظهار اینکه با توجه به افزایش خودروهای شخصی و آلودگی هوا هدف اصلی ما باید گسترش حمل و نقل عمومی باشد، گفت: باید از حمل و نقل عمومی حمایت کنیم، اگر این کار را نکنیم مردم مجبور می‌شوند از وسیله شخصی استفاده کنند که این اتفاق وضعیت آلودگی هوا و ترافیک را بدتر می‌کند.

 

انتهای پیام/