شهردار سبزوار گفت: ارتقای شاخص های فناوری اطلاعات نیاز توسعه و عملیاتی شدن شهر هوشمند است.

به گزارش بصیرسبزوار، سید علی کوشکی ظهر امروز در جمع فعالان بخش  اطلاعات با بیان اینکه توسعه شهر و عملیاتی شدن شهر هوشمند با توجه به و سیستمی نمودن فرایندها و توسعه زیرساخت ها امکان پذیر است اظهارداشت: برای ارتقای شاخص های فناوری اطلاعات نیاز است تا زیرساخت های مناسبی در این حوزه ایجاد کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه  تکریم شهروندان، تسریع امور اداری آنان از اولویت های اصلی  شهرداری است بوده و همواره تاکید بر فراهم شدن زیرساخت ‎های لازم برای هوشمند شدن شهر ادامه داد: توقع این است که روند اجرایی عملیاتی موضوع به سرعت انجام شود و پروژه شهر هوشمند شهرداری به سرانجام برسد.

 

کوشکی به اشاره به اولویت شهرداری در جلب رضای شهروندان در انجام امورات مربوط به شهر تصریح کرد: اجرایی شدن شهر هوشمندمی تواند بسیاری  از امور شهروندی مانند پایانکار ساختمانی، صدور پروانه، بهای خدمات، حمل و نقل ترافیک، خدمات شهری، پسماند، را سریعتر و بهتر نسبت به زمان حال انجام دهد و رضایت شهروندان را بیش از پیش جلب می کند.

 

شهردار سبزوار همچنین خواستار تهیه نرم افزار و سخت افزارهای جدید برای دسترسی بهتر مردم، رضایتمندی و جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان به این مقوله از خدمات، پدافند غیر عامل و.. شد.

 

انتهای پیام/