استاندار خراسان روضی گفت:مدافعان حرم با نثار خون خود و پیروزی بر داعش خدمت بزرگی به کل بشریت کردند.

به گزارش بصیرسبزوار،علیرضا رشیدیان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سبزوار مهدی موحدنیا با بیان اینکه مدافعام حرم با نثار خون خود بر داعش و گروههای تکفیری پیروز شدند اظهارداشت: این خدمت نه تنها به جهان اسلام بود بلکه کل بشریت را مدیون خود کردند.

 

وی با بیان اینکه شهدا با جانفشانی خود تگلیف بزرگی را برگردن  یکایک افراد جامعه گذاشته اند تاکید کرد: باید در تمام مراحل زندگی از خواوند بخواهیم تا در نمام مراحل زندگی مسئولیتی را که بر ذمه ما به واسطه حفاظت از خون شهداست به درستی انجام دهیم.

 

استاندار خراسان رضوی در ادامه با اشاره به اینکه قدرت مقاومت با تدابیر سید حسین نصرالله به عنوان شاگرد رهبر انقلاب سبب شد تا فتنه که به واسطه عربستان سعودی در حال شکل گیری بود در نطفه خفه شود ادامه داد: اگر در لبنان به گونه ای دیگر عمل میشد دولت های غربی به پشتیبانی از عربستان برمی آمدن حال آنکه سید حسن نصرالله به گونه ای مدیریت کار را برعهده گرفت که حتی حزب حریری نیز از اقدام وی حمایت کرد.

 

رشیدیان همچنین با بیان اینکه اعلام قدس به عنوات پایتخت رژیم جعلی اسرائیل از سوی آمریکا حتی از سوی کشورهای اروپایی به رسمیت شناخته نشد عنوان کرد: کشورهایی که همیشه در برابر آمریکا قرار داشتند این بار در این حرکت از وی تبعیت نکردند که البته این اقدام انها سبب نخواهد شد تا ما به انها خوشبین باشیم.

 

انتهای پیام/