مدیر کمیته امداد امام خمینی سبزوار از کمک سه میلیارد و 110میلیون ریالی سبزواری ها به زلزله زدگان کرمانشاه خبرداد.

محمدرضا داورزنی در گفت و گو با بصیرسبزوار با بیان اینکه از ابتدای اعلام جمع آوری کمک برای زلزله زدگان کرمانشاهی در سبزوار همانند شهرهای دیگر مردم خیر دست به کار شدند اظهارداشت: خوشبختانه کمیته امداد سبزوار توانست بیش از ۳میلیارد و ۱۱۰میلیون ریال از کمک های مردمی را جمع آوری کرده و به مناطق زلزله زده ارسال کند.

 

وی با بیان اینکه بیش ار ۲میلیارد ۶۰۰میلیون ریال ازاین کمک به صورت غیر نقدی و به صورت اقلام اعلامی موردنیاز زلزله زدگان جمع اوری و ارسال شده است ادامه داد: ۵۱۰میلیون ریال نیز توسط مردم خیر سبزواری به صورت نقدی جمع اور ی شده و برای کمک به شماره حساب های مرکز واریز شده است.

 

 

داورزنی در ادامه با اشاره به اینکه مراکز جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله دگان غرب کشور همچنان دایر است تاکید کرد:  موج دوم کمک های مردمی نباید فراموش شود چرا که پس از فروکش کردن موج ابتدایی و تامین نیاز های ضروری و فوری مردم زلزله زده نیازمند اقلام دیگری هستند که باید برای تامین انها نباید از کمک های مردمی غافل بود.

 

مدیر کمیته امداد سبزوار با اشاره به اینکه در حال حاضر اسکان و تامین مسکن به عنوان اولویت مردم این مناطق مورد نظر است ادامه داد: ساخت ۱۰واحد مسکونی بر عهده کمیته امداد سبزوار ااست که برای ساخت آن نیازمند جمع آوری ۱۰۰میلیون تومان کمک های مردمی هستیم.

انتهای پیام/