مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد سبزوار از برگزاری چهارمین دوره جشنواره چهل جراغ رضوی در سبزوار خبر داد.

علیرضا رادمان در گفت و گو با بصیرسبزواربا اشاره به برگزاری این جشنواره برای چهارمین سال پیاپی اظهارداشت: پیش بینی می شود در سال جاری بیش از ۱۵هزار نفر در جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی شرکت کنند.

 

وی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۱۲هزار جلد کتابچه احادیث برای متقاضیان شرکت در مسابقه به چاپ رسیده است تصریح کرد: با توجه به استقبال گسترده متقاضیان این آمادگی وجود دارد تا در صورت شرکت افراد کتابچه های بیشتر چاپ و در دسترس قرار گیرد.

 

رادمان با اشاره به اینکه آشنایی و انس هرچه بیشتر جامعه با احادیث رضوی و جاری شدن روح معنویت این سخنان گهربار در متن زندگی یکی از مهم ترین اهداف برگزاری چشنواره چهل چراغ رضوی است تاکید کرد: بر این مبنا تولید نرم افزار اندروید احادیث رضوی به دست هنرمندان و فعالان رسانه ای در سبزوار در دست است که تا پایان هفته آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد سبزوار در ادامه به توجه ویژه به قشر معلول و روشن دل اشاره کردو افزود: دراین راستا کتاب گویای احادیث رضوی تولید و در اختیار این افراد قرار گرفته است.

 

وی همچنین  از استقبال بیش از ۴۰۰۰ نفری در دوره قبل خبر دادند وادامه داد: علاقه مندان بدون محودیت سنی وتحصیلاتی میتوانند در این جشنواره شرکت کرده وعلاوه بر اجر معنوی از جوایز ارزنده ی جشنواره بهرمند گردند.

 

انتهای پیام/