رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سبزوار از پوشش سراسری جاده های مواصلاتی با استفاده هشت اکیپ راهداری در زمان سفرهای زمستانی خبرداد.

به گزارش بصیرسبزوار؛ مهدی رحمتی ظهر امروز در بازدید از فعالیت اکیپ های راهداری با بیان اینکه در طرح زمستانی پوش ایمنی جاده ها هشت اکیپ راهداری برای این ماموریت ساماندهی و تجهیز شده ات اظهارداشت: همزمان با آغاز طرح زمستانی و آغاز فصل بارش ها در نقاط مختلف جاده ای این اکیپ کار خود را آغاز کرده و تا پایان این طرح به صورت ویزه در جاده ها  و محورهای مواصلاتی حضور خواهند داشت.

 

وی با اشاره به اینکه سه راهدارخانه اصلی در محور های سبزوار بردسکن سبزوار اسفراین و در مسیر قدیم سبزوار به کاشمر مستقر است تاکید کرد: این محورها از جاده های برق گیر است که و حضور مستمر در این مناطق امری ضرروی است.

 

رحمتی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن سبزوار در جاده بین المللی تاکید کرد: باز نگه داشتن این مسیر از جمله مهم ترین وظیفه های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ات که خوشبختانه تا کنون این اقدام به صورت کامل انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه در طرح زمستانی راهداری سبزوای ۶۰نیروی انسانی به کار گیری می شوند ادامه داد: بیش از ۳۶دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک شامل لودر گریدر و انواع کامیون های برف روب و نمک پاش در مسیر حضور خواهند داشت.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سبزوار با اشاره به اینکه نمک و شن پاشی در طول مسیر در هنگام لغزندگی باید به صورت مستمر انجام خواهد شد تصریح کرد: بسیاری از تصادفات در محور های برف گیر در نقاط لغزنده به وقوع پیوسته است.

 

انتهای پیام/