مردم سبزوار پس از نماز جمعه این هفته همراه امت اسلامی دست با راهپیمایی خود اقدام احمقانه ترامپ را در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر اعتراض کرده فریاد آزادی طلبی و دفاع از اسلام سردادند.

به گزارش بصیرسبزوار، همشهریان سبزواری با حضور خود به مانند دیگر عرصه ها زمان شناسی و بصیرت خود در دفاع از اسلام و آرمان ها را به نمایش گذاشته و با تعصبی مثال زدنی فریادهای مرگ بر آمریکاو مرگ بر اسرائیل سرداده و در اعتراض به اقدامات رئیس جمهور آمریکا عنوان کردند دست از حمایت از مردم فسطین برنداشته تا زمانی که غده سرطانی اسرائیل را از روی زمین محو کنند.

 

 

یکی از همشهریان سبزواری در گفت گو با بصیرسبزوار این اقدام ترامپ را تسریع در نابودی رزیم کودک کش اسرائیل عنوان کرد و افزود: مقام معظم رهبری بفرمودندکه اسرائیل تا ۲۵سال اینده وجود نخواهد داشت و این اقدامات بر سرعت نابودی این رژیم اخواهد افزود.

وی که شرکت در راهپیمایی اعتراضی بر علیه اعلام رسمی قدس به عنوان پایتختی رژیم اشغالگر را وظیفهای برای خود و مسلمانان می دانست تاکید کرد: خوشبختانه روزشما نابودی اسرائیل این روزها تندتر از گذشته حرکت می کند و به فضل الهی تا پایان و نابودی آن زمان زیادی مانده است.

 

 

یکی دیگر از همشریان سبزواری هم به جنایات رزیم اشغالگر در غصب و کشتار مسلمانان و کودکان اشاره کرد و افزود: بنا بر روایان اسلامی ظلم هیچ گاه در زمین پایدار نخواهد بود و ما با حضور خود در این راهپیمایی ها خود را از ظالمین زمان جدا کرده و به نابودی انها کمک خواهیم کرد.

همشهریان سبزواری با همراه داشتن دست نوشته و پوسترهایی با شعار مرگ برامریکا و اسرائیل خشم خود از حرف ها ترامپ را اعلام کرده و تاکید کردند:همانطور که امام خمینی (ره) قدس . ازادی ان را مسئله اول جهان اسلام عنوان کردند تا ازادی این سرزمین از پنگال صهیونیست ها از پای نخواهند نشت.

 

مجتبی مومن هنرمند سبزوار که چندی پیش نیز در اعتراض به یاوه گویی های ترامپ تصویر وی را با پوتین های نظامی بر زمین نقاشی کرددر گفت وگو با بصیرسبزوار گفت: هر گاه که رئیس جمهور امریکا سخنرانی بر ضد اسلام انجام می دهد انگیزه ای جدید برای انجام کار جدید ایجاد شده و نتیجه بخشی کارها را بیشتر احساس می کنم.

مومن نقاش و هنرمند سبزواری در پاسخ به سخنان احمقانه ترامپ در مورد ایران پندی پیش صورت وی را با پوتین بر زمین نقاشی کرد و پس از ان مردم این تصویر را لگدکوب کرده و به وی اعلام کردند سخنان وی چه در مورد ایران و جهان اسلام برای انها ارزشی نخواهد داشت.

 

انتهای پیام/