قهرمانی بانوان ووشوکار سبزوار در مسابقات استان
قهرمانی بانوان ووشوکار سبزوار در مسابقات استان

نایب رییس هیأت ووشو شهرستان سبزوار از کسب عناوین برتر بانوان ووشو کار سبزوار در رقابتهای قهرمانی استان خبر داد.

شیما هاشمی در گفت و گو با بصیرسبزوار با اعلام خبر قهرمانی بانوان ووشوکار سبزوار در مسابقات استانی اظهارداشت: این مسابقات که به صورت یک روزه و به میزبانی مشهد مقدس به انجام رسید تیم سبزوار با کسب دو مدل طلا و سه مدال برنز توانست عنوان قهرمانی تیمی را از آن خود کند.

 

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو رشته ساندا و تالو و در تمامی رده های سنی برگزار شده است ادامه داد: خانم ها بازقندی و شجاعی فرد موفق به کسب مدال طلا و همچنین خانم شاد رنجبرو نصیری دوست مدال برنز این رقابت ها را کسب کردند.

 

هاشمی با اشاره به استعداد های موجود در رشته ای رزمی و کسب مقام های استانی و کشوری در بین بانوان سبزواری تصریح کرد: در صورت توجه ویزه به این ورزشکاران می توان امیدوار درخشش و کسب مقام های بین الملی از بین این بانوان باشیم.

 

وی با اشاره به تاثیر مفید و مثبت ورزش در بین بانوان تاکید کرد: با توجه به نقش ویژه بانوان در خانواده به عنوان همسر و مادران آینده ورزش می تواند کمک فراوانی به افزایش شور و نشاط و انتقال آن به خانواده و جامعه باشد.

 

 

نائب رئیس هیئت ووشو سبزوار در ادامه با بیان اینکه برنامه ریزی مناسب برای پرورش استعداد های ورزشی افراد از سنین کمک موثری به کشف این استعداد ها می کند عنوان کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی و برگزاری کلاس های استعداد یابی افراد مستعد شناسایی و برای پرورش به کلاس های ورزشی هدایت می شوند.

 

انتهای پیام/