امام جمعه بجنور گفت: بسیجیان مانند دژی مستحکم در برابر دشمنان هستند و دشمن نتوانسته در این دیوار آهنین نفوذ کند.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در همایش پیروان ولایت به مناسبت سالروز تاسیس بسیج و بزرگداشت مقام شهید مدافع حرم مهدی موحدنیا با بیان اینکه امروز دوران هیبت انقلاب اسلامی فرارسیده است اظهارداشت: این هیبت جمهوری اسلامی در پرتو عزت و قدرتی است که در طول این سال ها و به مدد بسیجیان و شهدا به دست آمده است.

 

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم با تبعیت از ولایت و نثار  خون خود شجره خبیثه داعش را از بین بردند تاکید کرد: شکست تکفیری های دست نشانده آمریکا و رژیم های مرتجع منطقه در برابر بسیجیان محور مقاومت خود نشان دهنده هیبت و قدرت نفوذ جمهور اسلامی ایران بود.

 

وی با اشاره به اینکه بسیجی در ایمان محکم و در اخلاق سالم است تصریح کرد: تلاش دشمن برای از بین بردن ایمان نیروهای بسیجی و گرفتن سلامت اخلاقی با هدف تخریب بدنه این نیروی مردمی است.

 

یعقوبی با بیان اینکه ایجاد زمینه گناه و همچنین پخش شایعات از مهم تریم روش های دشمن برای از بین بردن روحیه بسیجی در کشور است ادامه داد: باید مواظب گرگ های خارجی و موریانه های داخلی باشیم که هرکدام به نوعی دین را از جامعه خواهند گرفت.

 

امام جمعه بجنورد در این مراسم با اشاره به اینکه توطئه های دشمنان به صورت زنجیروار و بهم پیوسته برای نابودی انقلاب ادامه دارد عنوان کرد: مرم و مسئولان باید با حفظ هوشیاری و بصیرت از نقشه های دشمنان غافل نبوده و هر لحظه آماده دفاع از کشور و انقلاب درحوزه های مختلف باشند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایران به گونه ای است که دشمنانی که تا کنون برای ما خط و نشان می کشیدند در حال حاضر از ما میترسند ادامه داد: این قدرت برای تمام منطقه و ابرقدرت ها به اثبات رسیده و هیچ تصمیم مهم و سرنوشت سازی در منطقه بدون حضور ایران گرفته نمی شود.

 

یعقوبی د رادامه با اشاره به نپتشکیل گروههای بسیج مردمی در منطقه با نام های انصارالله حزب الله و حشدالشعبی و غیره تاکید کرد: این اتفاق در راستا آرمان های امام خمینی (ره) برای صدور تفکر بسیجی به دیگر مناطق و کشورهای اسلامی است.

 

انتهای پیام/