امام جمعه سبزوار گفت: نابودی داعش در منطقه تنها با مقاومت نیروهای مدافع حرم به دست آمد.

 

به گزارش بصیر سبزوار، غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با تبریک نابودی داعش به دست نیروهای جبهه مقاومت اظهارداشت: نابودی داعش بار دیگر نشان داد که تنها راه پیروزی و مقاومت است.

 

وی با بیان اینکه نیروهای مدافع حرم با تبعیت از امر ولی فقیه در دفاع از مرزها اسلامی توانستند فتنه کور داعش را از بین ببرند تصریح کرد: مرجعیت شیعی با شناخت خطر و گوش زد کردن آن باعث شد که نیروهای مردمی از در کشورهای مختلف اسلامی به صف دفاع از حرم بپیوندند.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به این موضوع که حمایت های همه جانبه غرب از گروههای تکفیری به ویژه داعش باعث شد که دفع این فتنه چند سال به طول ببیانجامد تاکید کرد: غرب چه در نهان و چه در آشکار دشمنی خود را به مسلمانان نشان داده و با دیدن این صحنه ها است که باید بر هوشیاری خود بیافزاییم.

 

مقیسه به تشکیل گروهها بسیج مردمی در کشورهایی مانند عراق سوریه یمون و افغانستاناشاره کرد و عنوان کرد: امروز این گروههای جهادی که از جنگی سخت بیرون آمده اند تهدید برای امنیت اسرائیل خواهند بود.

 

اما جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به هفته بسیج و لزوم یادآوری رشادت های بسیجیان در این هفته تاکید کرد: بسیج از ابتدای انقلاب گوش به فرمان ولی فقیه بوده و در برابر هر حرکتی که بخواهد ولایت را تضعیف کند خواهد ایستاد.

 

مقیسه در پایان با تبریک و تسلیت شهادت مهدی موحدنیا پاسدار مدافع حرم سبزواری از حضور و ایجاد حماسه مردم در نشییع این شهید والامقام تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/