فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوارگفت: اعتلای خدمت رسانی به مردم در دستورکار بسیج قرار گرفته است.

به گزارش بصیرسبزوار، امین اله مظلوم در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته بسیج با اشاره به برکات بسیج از ابتدای تاسیس تا کنون اظهارداشت: در حال حاضر رویکرد بسیج در کشور اعتلای خدمت رسانی به مردم به ویژه در مناطق محروم است.

 

وی با بیان اینکه تقویت و افزایش اردوهای جهادی و خدمت به مردم در راس برنامه های امسال هفته بسیج قرار گرفته است تاکید کرد: با تعیین محلات هدف در مناطق حاشیه شهری گروههای جهادی در منطقه استقرار پیدا کرده و به صورت ثابت در آن منطقه اقدام به ارائه خدمات خواهند کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار افزود:استقرار گروههای جهادی در یک منطقه سبب خواهد شد تا این گروهها شناخت بهتری نسبت به منطقه پیدا کرده و بهتر مشکلات را شناخته و در صدد رفع آن ها برآیند.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به اجرایی شدن طرح شهید رهنمون با همکاری بسیج جامعه پزشکی در محلات هدف افزود: در این طرح پزشکان بسیجی با حضور در مسجد و یا مکان های از پیش تعیین شده در محله به صورت مستمر و ماهانه به ویزیت رایگان در طول سال خواهند پرداخت.

 

وی همچنین به تامین امنیت محله های حاشیه نشین با استفاده نیروهای بسیج و برقراری گشت های محله محور خبر داد و افزود: همزمان با ۵آذر این گشت ها به صورت سراسری در کشور آغاز شده و تیم های گشت بسیج با  حضور در محله و گشت زنی به تامین امنیت جامعه در محلات کمک خواهند کرد.

 

مظلوم همچنین با بیان اینکه همایش بزرگ بسیجیان در روز ۵آذر با سخنرانی امام جمعه بجنورد در جایگاه نماز جمعه برگزار خواهد شد ادامه داد: در طول هفته بسیج ۲۷۸ عنوان برنامه برگزار خواهد شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار همچنین در ادامه با اشاره به اینکه بسیج کم نظیر ترین معماری امام خمینی (ره)برای انقلاب بود که با دستور المعل الهام یافته سبب تشکیل بسیج شد تصریح کرد: هرچه از عمر پربرکت انقلاب می گذرد برکات بسیج بیشتر برای مردم و مسئولین عیان می شود.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به اینکه بسیج به دلیل آلوده نشدن به اشرافی گری و انجام کارهای بزرگ در کشور بدون طلب کردن مزد توانسته همانندابتدا به اصل و ریشه خود پایبند مانده و همیشه پشتیبان ولایت بماند.

 

وی با اشاره به اینکه امروزه شاهد تحقق آرمان امام خمینی (ره) که همان تحقق بسیج جهانی بود هستیم عنوان کرد: دشمنان انقلاب برای نابودی تفکر بسیجی تمام گروههای تکفیری را به کار گرفتند اما غافل ازان که داعش و دیگر گروهها سبب تسریع شکل گیری بسیج جهانی با نام های مختلف در کشور ها شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار در ادامه با نام بردن از بسیج های مردمی در کشورهای مختلف مانند فاطمیون افغانستان ،زینبیون پاکستان و انصارالله  یمن ودیگر گروهها ادامه داد: این اتفاقات نمادهایی از هم دلی شکل گرفته در بین امت اسلامی است.

 

مظلوم همچنین با بیان اینکه با پایان داعش نیروهای بسیجی کشورهای مختلف حال به صورت نیروهایی درامده اند که در میدان نبرد سخت و سنگین آموزش دیده اند ادامه داد: این نیروها خواب راحت را بر سرکردگان داعش حرام خواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه امروز شاهد پایان داعش در منطقه هستیم اما تفکر داعشی که از آمریکا اسرائیل و آل سعود سرچمشه می گیرد پایان نیافته است تاکید کرد: باید با هوشیاری کامل در برابر عرصه های مختلف جنگ و توطئه آماده نبرد باشیم.

 

مظلوم همچنین با بیان این بسیج همیشه در عرصه نظامی آمادگی خود را حفظ خواهد کرد تصریح کرد: در حال حاضر توجه به ابعاد دیگر و خدکت رسانی به مردم نیز به عنوان امری مهم و ضرروی مدنظر قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/