رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی گفت: خیرین مدرسه ساز 800میلیارد ریال به امر مدرسه سازی در خراسان رضوی کمک کردند.

به گزارش بصیرسبزوار،غلامعلی رفعتی ظهر امروز در همایش خیرین مدرسه ساز در سبزوار بابیان اینکه ۴۰درصد از مدارس فرسوده خراسان توسط خیرین مدرسه ساز بازسازی شده است اظهارداشت: در مدت یک سال گذشته خیرین مدرسه ساز بیش از ۸۰۰میلیارد ریال به امر مدرسه سازی در این استان کمک کرده اند.

 

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳هزار و ۵۰۰خیر مدرسه ساز در مجمع خیرین استان عضو هستد تاکید کرد: ۵۷۰کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز ایجاد و در چرخه آموزشی استان خراسان قرار گرفته است.

 

رفعتی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اولویتهای مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی تجهیز کلاس ها و همچنین تکمیل پروژه های موجود است تصریح کرد: مجهز کردن کلاس ها به امکانات آموزشی مورد نیاز باید به گونه ای باشد که دانش آموزان بتوانند از سیستم های نوین آموزشی بهره مند شوند.

 

محرابی مدیر آموزش و پرورش سبزوار نیز در این همایش با اشاره به کمک هفت میلیاردی خیرین مدرسه ساز به پروزه های در دست ساخت در سبزوار بیان کرد: در حال حاضر یازده مدرسه در دست ساخت است که در صورت تکمیل این پروژه ها مشکلات فضای اموزشی شهرستان برطرف خواهد شد.

 

محرابی در انتهای مراسم از افتتاح مدرسه ۱۸کلاسه که به همت خیرنیکوکار حسن مشایخی احداث شده است خبر داد و افزود: تیم مدرسه با هزینه ای بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال با مشارکت اداره کل نوسازی خراسان افتتاح خواهد شد.

 

انتهای پیام/