فرمانده گروه مهندسی 47سلمان گفت: امنیت امروز منطقه با رشادت های مدافعان حرم و از خودگذشتگی خانواده های آنها تامین شده است.

به گزارش بصیرسبزوار،سرتیپ محمد رضا داجلری ظهر امروز با حضور در منزل شهید مدافع حرم مهدی موحد نیا با قدردانی از رشادت های این شهید در عرصه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم اظهارداشت: امروز به برکت خون شهدای مدافع حرم منطقه به آرامش نسبی رسیده است.

 

وی با بیان اینکه خوشبختانه ریشه داعش و تکفیری ها به زودی از تمام مناطق کنده خواهد شد تصریح کرد: داعش و دیگر گروههای تروریستی تکفیری در منطقه با طرح و برنامه امریکا برای نا امنی منطقه و ایجاد تفرقه در بین مسلمان ایجاد شدند که تدبیر رهبری و رشادت ها سربازان ولایت مانع از تحقق آرزوها آنها شد و امروز اخبار مسرت بخشی از شکست های پیاپی انها در مواجهه با لشکر اسلام به گوش می رسد.

 

فرمانده گروهمهندسی  ۴۷ سلمان در ادامه با بیان اینکه شهدای مدافع حرم نقش بسزایی در ایجاد امنیت در منطقه و کشور دارند تاکید کرد: اگر نبود رشادت ها و از خودگذشتگی های این عزیزان امروز امنیت درون کشور و مرزها ما مورد مخاطره بود.

 

داجلری همچنین در ادامه با اشاره به اینکه استکبار جهانی هیچ گاه دست از دشمنی برنخواهد داشت و با شکست پا پس نخواهد کشید تاکید کرد: مردم و مسئولین باید هوشیاری و بصیرت خود را افزایش داده و در برابر طرح های آینده دشمن آمادگی لازم را در خود ایجاد کنند.

 

شهید مهدی موحد نیا ششمین شهید مدافع حرم از دیار سربداران است که دو روز گذشته در ۲۷آبان ما سال جاری همزمان با شام شب شهادت امام رضا(ع) در منطقه بوکمال به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/